Долучаймося до підтримки проведення Всесвітньої кампанії Година Землі!

 Запрошуємо долучитися до проведення Всесвітньої кампанії Години Землі, яка проводитиметься 28 березня 3 20:30. Година Землі – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів. Щорічно у Годину Землі відбувається символічне відключення світла на одну годину у домівках, офісах та біля визначних місць і споруд світу.

Україна приєдналася до Всесвітньої кампанії у 2009 році, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій за майбутнє Землі.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на одну годину, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина у сфері енергоефективності, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблем зміни клімату і досягнення з гармонії з природою.

Тож пропонуємо 28 березня з 20:30 до 21:30 взяти участь у кампанії Година Землі-2020 та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua