Доторкнутись до Симоненкового Різдва

Вкотре і вкотре доторкнутися до «Василевого Різдва» приїздять до мальовничих Біївців щороку. Як відомо, «витязь молодої української поезії» народився саме тут 84 роки тому. І саме стільки йому мало б виповнитися, якби зірці життя генія -самородка не судилося погаснути надто рано – лише у 28 років…

Про це та про його безсмертні твори говорили біля відомої на весь світ, скромної, сільської хати в Біївцях. А ще традиційно читали поезії Симоненка та про Симоненка, відзначали його неоціненний внесок у розвиток та становлення молодої української поезії.

На заході були присутні керівники району, представники делегації з Лубен, літературно-мистецька інтелігенція, громадськість. Так молодший науковий співробітник музею ім. Г. Стеллецького, член НСПУ Юлія Манойленко передала переможцям вітання від міського голови Олександра Грицаєнка разом з подарунками та прочитала власний вірш. Натхненно звучав виступ головного редактора газети "Лубенщина", голови літоб’єднання ім. Донченка, члена НСПУ Олександра Міщенка та інших присутніх.

         Так само традиційно нагороджували решту лауреатів літературно-мистецької премії імені В. Симоненка за 2018 рік. А, наприклад,  цьогорічним лауреатом журналістської премії став краєзнавець Петро Підтоптаний, якого  відзначив голова Лубенського медіа-клубу Олександр Назарець.

Потім учасники заходу рушили ходою до пам’ятника поету та поклали квіти до меморіальної дошки Симоненку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua