Доторкнутись до Симоненкового Різдва

Вкотре і вкотре доторкнутися до «Василевого Різдва» приїздять до мальовничих Біївців щороку. Як відомо, «витязь молодої української поезії» народився саме тут 84 роки тому. І саме стільки йому мало б виповнитися, якби зірці життя генія -самородка не судилося погаснути надто рано – лише у 28 років…

Про це та про його безсмертні твори говорили біля відомої на весь світ, скромної, сільської хати в Біївцях. А ще традиційно читали поезії Симоненка та про Симоненка, відзначали його неоціненний внесок у розвиток та становлення молодої української поезії.

На заході були присутні керівники району, представники делегації з Лубен, літературно-мистецька інтелігенція, громадськість. Так молодший науковий співробітник музею ім. Г. Стеллецького, член НСПУ Юлія Манойленко передала переможцям вітання від міського голови Олександра Грицаєнка разом з подарунками та прочитала власний вірш. Натхненно звучав виступ головного редактора газети "Лубенщина", голови літоб’єднання ім. Донченка, члена НСПУ Олександра Міщенка та інших присутніх.

         Так само традиційно нагороджували решту лауреатів літературно-мистецької премії імені В. Симоненка за 2018 рік. А, наприклад,  цьогорічним лауреатом журналістської премії став краєзнавець Петро Підтоптаний, якого  відзначив голова Лубенського медіа-клубу Олександр Назарець.

Потім учасники заходу рушили ходою до пам’ятника поету та поклали квіти до меморіальної дошки Симоненку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua