Дякуємо нашим правоохоронцям за професіоналізм!

Сьогодні відзначається День Національної поліції України. І, мабуть, не дарма, саме сьогодні надійшло прохання від колективу Міського будинку культури розмістити подяку працівникам поліції. Нижче подаємо її текст.

На жаль, у нашому суспільстві ще й досі побутує думка про те, що коли щось десь пропало – то «з кінцями». Та не завжди.

Нещодавно, прямо посеред дня, з кабінету директора було викрадено робочий ноутбук. Звичайно шкода техніки, але у цьому випадку був просто розпач у працівників. Адже на вкраденому комп’ютері на було збережено чимало дуже цінної інформації – поезія,  музика, сценарії заходів, проекти, які планувались стати базовими для майбутніх культурних заходів міста.

Чесно сказати, надії, що ноутбук повернеться до господарів було мало. А, проте, не минуло й тижня, як надійшла приємна звістка. Злочинця  затримано – річ буде повернуто.

Сьогодні хочеться адресувати найкращі слова вдячності усім працівникам нашої лубенської поліції: начальнику  відділу Володимиру Кривченку, керівнику підрозділу дільничих Сергію Гордієнку та безпосередньо дільничому офіцеру поліції  - Юрію Шумейку. Щиро дякуємо вам за сумлінно виконаний професійний обов’язок.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua