Дякуємо владі та депутату!

За сприяння влади міста та депутата обласної ради Руслана Ляшка нещодавно мешканці будинку №65, що по проспекту Володимирському, святкували відкриття нового ігрового майданчика для найменших лубенців. Найбільше задоволення отримали діти, які давно чекали на такий необхідний подарунок.

Ще більш велелюдно, радісно, затишно стало на  території, що біля житлового будинку № 65, що на Володимирському майдані. Нещодавно тут дружно відкривали новий дитячий майданчик. До цього часу тутешні дітлахи могли тільки мріяти про такий подарунок від дорослих.

Проте, нещодавно мрія стала реальністю, завдяки сприянню влади міста та депутата обласної ради Руслана Ляшка. Відтепер і сам двір набув зовсім іншого, привабливішого вигляду, як говорять мешканці будинку № 65. Його головною окрасою став, звичайно ж, новий ігровий майданчик, що нагадує багатофункціональну конструкцію, яскраву, зручну, розраховану на різновікову категорію.

Молоді батьки, дідусі та бабусі, які багато проводять тут часу зі своїми дітьми та внуками,  вдячні  за монтаж майданчика, що було здійснено завдяки  відділу комунального господарства та  капітального будівництва виконкому міської ради (начальник Олександр Сосна).

Що ж, добрі справи не залишаються непоміченими і винагородою за це стає  щира людська вдячність.

 

Голова будинкового комітету

Ніна Феофілова


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua