Екскурсія для ветеранів

Уже стало доброю традицією напередодні  Дня людей похилого віку організовувати  територіальним центром Лубенської міської ради спільно з радою ветеранів міста екскурсійні поїздки. Цього разу члени ветеранської організації та підопічні територіального центру мали можливість відвідати м. Київ та помилуватися барвами осені в національному ботанічному саду ім.М.М. Гришка.

До того ж, у ці дні в ботанічному саду проводилося велике грузинське свято «Боржоміфест» і лубенці із задоволенням насолоджувалися національними танцями, слухали музичні виступи та ласували смачними грузинськими стравами. Після цього всі бажаючі відвідали міжнародний центр сучасного мистецтва ХХІ століття Пінчук-арт-Центр. Оглядові екскурси провели кваліфіковані гіди центру, які надали вичерпну інформацію про всі роботи, представлені в експозиції. Та всі відвідувачі залишились при своїх неоднозночних поглядах, так як виставка пропонує комплексні рамки різних думок з непередбаченими ризиками.

А о 19 годині гостинно відчинилися двері національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, де всі із задоволенням  переглянули виставу «Дорога Памела».

З щасливими обличчями та піднесеним настроєм, трішки стомлені всі поверталися з подорожі і щедро дякували  Олексію Пивовару та Ніні Махно, які взяли на себе роль організаторів та гідів  і дорогою розповідали про історичні факти та цікаві випадки із свого життя, громадському об’єднанню «Сула», співзасновниками якого є Костянтин Бородін та Владислав Тарашевський за надані продуктові набори, міській владі, депутату Верховної ради Костянтину Іщейкіну за фінансову допомогу в організації поїздки, водію Ігорю Кочерзі та Анатолію Якушенку за комфортний транспорт.

 

Директор територіального центру

 Наталія Сухонос

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua