Екскурсія для ветеранів

Уже стало доброю традицією напередодні  Дня людей похилого віку організовувати  територіальним центром Лубенської міської ради спільно з радою ветеранів міста екскурсійні поїздки. Цього разу члени ветеранської організації та підопічні територіального центру мали можливість відвідати м. Київ та помилуватися барвами осені в національному ботанічному саду ім.М.М. Гришка.

До того ж, у ці дні в ботанічному саду проводилося велике грузинське свято «Боржоміфест» і лубенці із задоволенням насолоджувалися національними танцями, слухали музичні виступи та ласували смачними грузинськими стравами. Після цього всі бажаючі відвідали міжнародний центр сучасного мистецтва ХХІ століття Пінчук-арт-Центр. Оглядові екскурси провели кваліфіковані гіди центру, які надали вичерпну інформацію про всі роботи, представлені в експозиції. Та всі відвідувачі залишились при своїх неоднозночних поглядах, так як виставка пропонує комплексні рамки різних думок з непередбаченими ризиками.

А о 19 годині гостинно відчинилися двері національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, де всі із задоволенням  переглянули виставу «Дорога Памела».

З щасливими обличчями та піднесеним настроєм, трішки стомлені всі поверталися з подорожі і щедро дякували  Олексію Пивовару та Ніні Махно, які взяли на себе роль організаторів та гідів  і дорогою розповідали про історичні факти та цікаві випадки із свого життя, громадському об’єднанню «Сула», співзасновниками якого є Костянтин Бородін та Владислав Тарашевський за надані продуктові набори, міській владі, депутату Верховної ради Костянтину Іщейкіну за фінансову допомогу в організації поїздки, водію Ігорю Кочерзі та Анатолію Якушенку за комфортний транспорт.

 

Директор територіального центру

 Наталія Сухонос

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua