Епідемія чи інфодемія: про інноваційний засіб у роботі публічних бібліотек

23 липня працівники міської бібліотеки для дорослих ім. Володимира Леонтовича в рамках проєкту Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій світ» «Форум – театр на протидію інфодемії: інноваційний засіб у роботі публічних бібліотек малих міст Полтавської і Київської областей», провели зустріч з головним лікарем КП Лубенського обласного наркологічного диспансеру Полтавської обласної ради Антоном Смагіним.

       Пандемія COVID-19 спричинила поширення нового явища, яке не менше небезпечне для життя і здоров'я громадян - інфодемія. Розповсюдження надмірної інформації про коронавірус, у тому числі достовірної, але в більшості не наукової, міфи, "теорії змови", фейки збільшують тривожні настрої, паніку та інші негативні реакції серед людей.

 Тож з метою кращого інформування громадян з усіх важливих питань щодо цього, працівники міської бібліотеки для дорослих провели зустріч з головним лікарем КП Лубенського обласного наркологічного диспансеру Полтавської обласної ради Антоном Смагіним. Такий захід проводився у  рамках проєкту Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій світ» Форум – театр на протидію інфодемії: інноваційний засіб у роботі публічних бібліотек малих міст Полтавської і Київської областей», що в свою чергу, реалізовується завдяки проєкту USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.  

 Тож лікар, який займається фактчекінгом (перевіркою фактів на достовірність), розповів як  зорієнтуватись серед великої кількості повідомлень про  COVID-19, продемонстрував приклади дезінформації, надав корисні рекомендації та відповів на запитання присутніх. Свою розповідь Антон Смагін супроводжував відеопрезентацією.

У бібліотеці  на допомогу користувачам оформлений інформаційний куточок "Епідемія чи інфодемія? Як вберегтися від дезінформації".

 

 

Завідуюча бібліотекою    

Світлана Голуб


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua