Фахівці міського центру для сім'ї, дітей та молоді провели цікавий тренінг у краєзнавчому музеї

5 березня в Лубенському краєзнавчому музеї ім. Гната Стеллецького фахівець Лубенського міського центру для сім'ї, дітей та молоді Світлана Іванченко  провела тренінгове заняття з профілактики синдрому професійного та емоційного вигорання, на який були запрошені співробітниці управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, служби у справах дітей та філії державної установи «Центр пробації».


Присутні ознайомились з причинами й ознаками професійного синдрому вигорання, шляхами його профілактики і подолання, обговорили рекомендації та правила психологічної безпеки на роботі. Учасники тренінгу разом зі спікером опановували антистресову техніку: виконували комплекс вправ для офісних працівників та ознайомились з тибетською гормональною гімнастикою для оздоровлення та довголіття.

Оскільки захід проходив напередодні 8 Березня та й аудиторія була майже повністю жіночою, приємним моментом для присутніх став майстер- клас з догляду за обличчям та нанесення макіяжу від професійного візажист-консультанта, бренд експерта  Аrtistry Наталії Кривченко.

Чудовим завершенням заходу стала змістовна екскурсія оновленими експозиціями краєзнавчого музею, проведена головним зберігачем фондів Наталією Сахаровою. Маємо надію, що такі зустрічі, які допомагають перезавантажитись та отримати позитивні емоції, стануть традиційними.Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua