Гідно привітали освітян Лубен

4 жовтня у приміщенні ЗОШ №2 відбулись святкові урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти, де представників навчальних закладів Лубен нагороджували відзнаками виконкому міської ради, управління освіти, обласними та державного рівня. На заході були присутні міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, запрошені, гості.

Гостинно зустріла та  вмістила простора актова зала ЗОШ № 2 досить чисельну освітянську спільноту нашого міста, педагогічних працівників, вихователів, дошкільних та наставників позашкільних навчальних закладів. Тож і чимало слів подяки, захоплення та поваги було висловлено на святкових урочистостях цього дня на адресу тих, хто невтомно сіє зерня добра і знань, кого ще іншими словами називають інженерами дитячих душ, хто плекає цілі покоління.

Саме тому звернення міського голови Олександра Грицаєнка до учительської родини навчальних закладів було наповнене високого змісту. Зокрема він з гордістю відзначив, що 100 лубенських учителів мають вищу  кваліфікаційну категорію, що говорить і про рівень та якість освіти загалом у Лубнах. Крім того, галузь може пишатися почесним ІІ місце в  області з предмету математики, високими показниками та багатьма призовими місцями учнів у різного рівня змагань з базових дисциплін, науковій, пошуковій діяльності, у творчості та спорті.

Тож з нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління Олександр Грицаєнко нагородив грамотами виконавчого комітету багатьох достойників, якими пишається галузь та місто в цілому.

Щиро і тепло звучали вітання від начальника управління освіти Мирослава Костенка, який відзначив, що лубенській  освіті дійсно є чим пишатися, що повсякденна невтомна праця учительсько-педагогічних колективів дає справді вагомі результати та здобутки.Також він висловив вдячність владі міста за підтримку та безпосередньо керуючому справами виконкому Маргариті Комаровій за організацію святкової концертної програми.

Тож як підтвердження вищесказаного, Мирослав Володимирович разом з міським головою нагороджували також грамотами Департаменту освіти та науки  Полтавської облдержадміністрації багатьох учителів, педагогів, вихователів та інших працівників системи освіти.

Також подяку народного депутата Верховної Ради України Костянтина Іщейкіна було вручено викладачу української мови та літератури  ЗОШ №2 Людмилі Корніяченко. Подяку Харківського  регіонального центру оцінювання якості освіти – методисту міського управління освіти Олексію Пивовару. А Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» отримала директор ЗОШ № 3 Тамара Кобилянська.

Відзначено також команду вчителів – переможців у обласній спортивній спартакіаді та  керівників команд КВН усіх шкіл.

Привітала колег-освітян голова міської профспілки працівників освіти і науки України Людмила Масько, яка назвала кілька цікавих та промовистих фактів з життя рядового вчителя та зачитала поетичні рядки для усіх присутніх в залі.

Також від видавництва "Шкільний світ" нагороди вручала головний редактор Світлана Дмитренко за перемогу тим лубенським вчителям, які гідно представили себе у конкурсі "Панорама творчих уроків".

Святкова концертна програма за участю самих винуватців події- талановитих вчителів та артистів міського будинку культури, ЗКСБТ «Стиль» та студії народного танцю стала чудовим  мистецьким доповненням до усіх привітань та побажань, що звучали з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua