Голова ОДА відвідав Лубенську міську лікарню

         За словами голови ОДА Олега Синєгубова, «Лубенська міська лікарня готова до першої хвилі пандемії». Такі висновки він зробив, оглянувши відділення медзакладу, надто інфекційне, що у разі необхідності  прийматиме хворих з підозрою на коронавірус. Зокрема, у ньому передбачено 27 ліжко-місць для пацієнтів, бокси та усі необхідні умови для лікування та догляду за хворими.

Цього дня Олег Синєгубов поспілкувався з міським головою Олександром Грицаєнком, керівництвом Лубенської центральної лікарні, оглянув палати, поцікавився наявністю дезінфікуючих, засобів захисту для лікарів та медичних препаратів.

За словами  директора «Лубенської міської лікарні інтенсивного лікування» Сергія Наталенка, в закладі є 10 апаратів штучної вентиляції легень, із яких  4 - інвазивної вентиляції, а вже незабаром мають з’явитися ще 2 сучасні  апарати ШВЛ. Поряд з цим, аналізуючи ситуацію із захворюваністю на ГРВІ, Сергій Миколайович сказав, що  в районі близько 20 хворих на пневмонію, проте цей показник  не перевищує минулорічний.

Тож відвідавши наш медичний заклад, голова ОДА зробив висновок: Лубенська міська лікарня готова до першої хвилі пандемії. Звісно, є ще багато запитань та проблем, над якими слід міркувати, розв’язувати, працювати щоденно, проте лубенські медики тримають руку на пульсі  часу щоденних змін та викликів.

Також губернатор повідомив, що планується надходження у сумі 104 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я.
Comments  

 
0 #2 Administrator 03.04.2020 10:27
За офіційною інформацією управління охорони здоров’я виконавчого комітету Лубенської міської ради станом на 03.04.2020р. в КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради в наявності та абсолютно робочому стані 10 (десять) апаратів ШВЛ, 4 (чотири) з яких мають функцію неінвазивної вентиляції легень.
Цитувати
 
 
0 #1 pflf gbnfyyz 31.03.2020 18:31
На рахунок апараратів ШВЛ. Сайт МОЗ України повідомляє про наявність ліжко місц в Лубнах та наявність ШВЛ. Оіційна інформація МОЗ - в м.Лубни 8 (ВІСІМ) апаратів ШВЛ, Наталенко каже 10 (десять) - хто бреше Наталенко чи МОЗ Украни? І хто ці апарати бачив крім Наталенко.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua