Головні підсумки 51-ї сесії міської ради

24 березня відбулася позачергова 51 сесія Лубенської міської ради. Необхідність її скликання була зумовлена ситуацією, яка склалася в країні та заходами щодо запобігання поширенню захворюваності на коронавірус. Необхідно було терміново перерозподілити кошти міського бюджету та підтримати фінансово медичну галузь Лубен.

За інформацією начальника фінансового управління Тамари Романенко, планові показники доходної частини бюджету збільшено на загальну суму 2 518 500,00 грн. Відповідно по видатковій частині місцевого бюджету збільшено річні плани асигнувань на загальну суму 5 518 500 грн.


Зокрема Управлінню охорони здоров`я збільшено річні плани асигнувань на загальну суму 674 400 грн., в т.ч. за рахунок додаткового виділення на заходи із запобігання виникнення,  поширення та ліквідацію  пандемій короновірусної хвороби для лікарні інтенсивного лікування 60 000 грн., для стоматології – 20 000 грн., для ПМСД – 620 000 грн., 300 000 грн. на оплату пільгових рецептів, 356 400 грн. на придбання препаратів інсуліну.  Проведено перерозподіл видатків на 1 млн. грн. для збільшення виплат по заробітній платі з нарахуваннями по лікарні інтенсивного лікування. 

Гостро на сесії стояло питання відшкодування коштів перевізникам за пільгові перевезення громадян. Депутати міської ради проголосували запризупинення дії рішення Лубенської міської ради "Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадянум.Лубни на 2020рік" на період дії карантину.

Продовженням такого рішення стало повідомлення перевізниками про призупинення руху маршрутного транспорту у межах міста. Проте, розуміємо, що таке рішення додасть проблем лубенцям, які й під час карантину змушені добиратися з віддалених районів міста на роботу. Особливо це стосується медиків, працівників комунальної сфери, які забезпечують життєдіяльність Лубен. Тому, сьогодні в ході тривалих, але конструктивних розмов  з перевізниками досягнуто компромісних рішень:  з 26 березня вони відновлять перевезення. Про маршрути і графік руху повідомимо додатково. 

Таким чином, сесія міської ради підтримала фінансово медицину нашого міста, а ми ще раз звертаємося до лубенців.

Бережіть себе і своїх близьких. Залишайтеся вдома. Дотримуйтеся головних рекомендацій лікарів. Не нехтуйте правилами гігієни.

І будьте здорові!Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua