Гостинці нашим захисникам

Ось і цього разу, на початку лютого, автомобіль, завантажений продуктами харчування, теплими речами, малюнками та листами підтримки на адресу захисників від учнів шкіл міста вирушив на схід країни.

Наша  волонтерська делегація передала все, що зібрали лубенці  для військових, разом з добрими словами та побажаннями миру і швидкого повернення, а також поспілкувалися з героями, поцікавилися їхніми потребами та вирушили далі – до Маріуполя.

Як відомо, наше місто не полишає давньої, міцної дружби з екіпажем МБАК «Лубни». Тож на зворотньому шляху побували волонтери і там, аби особисто подякувати за зразкову службу, героїзм та мужність морякам, а також підтримати їх добрим словом. Проте, побачитися з екіпажем не вдалося, оскільки якраз цього дня він виконував завдання у морі.

Тож наші волонтери передали для МБАК «Лубни» від міста з одноіменною назвою те необхідне, що має знадобитися героям водних просторів чи хоча б якось полегшити їхню службу, а також дружні привіти, вдячність та найкращі побажання від громади.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua