Протокол засідання Громадської ради при Лубенській міській раді від 12.04.2017р.


ПРОТОКОЛ №

засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

 

м. Лубни                                                                                           від  12.04.2017р.

 

Присутні головуючі:

1. Тютюнник Людмила Семенівна

2. Савченко Валентина Василівна

Секретар - Слобідська Олена Миколаївна

Присутні члени Громадської ради: 19 представників

Всього: 30 представників

Взяли участь: Романенко Т.О. (начальник фінансового відділу міськвиконкому), Карпецьь І.І. (депутат міської ради), Сосна О.М. (начальник відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва ), Зот Є.О. (депутат міської ради), Карпець О.В. (секретар міської ради), Тузов І.В. (головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому), Волик Д.В. (підприємець, перевізник), Тараненко (підприємець, перевізник), Ставицький В.О. (активіст, житель м.Лубни)

Порядок денний:

1. Налагодження співпраці з правоохоронними органами. Охорона громадського порядку, кадрове забезпечення Лубенського відділу поліції.

2. Громадський моніторинг та контроль за проведенням ремонту доріг та тротуарів у місті.

3. Стан виконання міської Програми розвитку фізичної культури і спорту та фінансування спортивних заходів.

4. Формування комітетів ГР, обрання голів комітетів.

5. Обговорення та затвердження Перспективного плану роботи на 2017 рік.

6. Підготовка до Громадських слухань на тему «Проблеми у сфері громадських перевезень пасажирів у місті та шляхи їх вирішення».

Різне.

 

Головуюча Тютюнник Л.С. ознайомила присутніх з порядком денним та запропонувала прийняти його за основу.

Голосували: «за» - одноголосно,

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: Прийняти порядок денний за основу.

Головуюча Тютюнник Л.С. зазначила, що надійшли пропозиції щодо зміни та доповнення порядку денного. Пункт 1 перенести на наступне засідання ГР у зв'язку з відпусткою начальника Лубенського відділу поліції. Третє питання перенести на перше та доповнити порядок денний такими пунктами:

Делегування представника ГР до складу Госпітальної ради Західного госпітального округу з центром у м. Лубни.

Розгляд пропозиції по програмах залучення інвестиційних коштів на розвиток міста.

Виконання програми “Доступні ліки” в м.Лубни.

Голосували: «за» - одноголосно,

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: Прийняти наступний порядок денний:

Стан виконання міської Програми розвитку фізичної культури і спорту та фінансування спортивних заходів.

Громадський моніторинг та контроль за проведенням ремонту доріг та тротуарів у місті.

Формування комітетів ГР, обрання голів комітетів.

Обговорення та затвердження Перспективного плану роботи на 2017 рік.

Підготовка до Громадських слухань на тему «Проблеми у сфері громадських перевезень пасажирів у місті та шляхи їх вирішення».

Делегування представника ГР до складу Госпітальної ради Західного госпітального округу з центром у м. Лубни.

Пропозиції по програмах залучення інвестиційних коштів на розвиток міста.

Виконання програми “Доступні ліки” в м.Лубни.

Різне.

Перед розглядом першого питання головуюча Тютюнник Л.С. зачитала заяву від ГО Енергетичне агентство “Альтернатива” на членство Льовкіна Сергія Борисовича в Громадській раді, зазначивши, що рішення про можливість прийому нових членів було прийнято на минулому засіданні Громадської ради.

Голосували: «за» - одноголосно,

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: прийняти Льовкіна Сергія Борисовича в члени Громадської ради.

 Слухали з першого питання: Тузова І.В., який інформував Громадську раду про хід виконання міської програми “Розвиток фізичної культури і спорту” у місті Лубни.

Слухали: Щербакова Р.А., який запропонував відділу молоді, фізкультури і спорту розробляти конкретні спортивні проекти та шукати спонсорів для їх реалізації.

Слухали: Паляницю М.С., який навів приклади реального стану спортивних майданчиків, розміщених на території шкіл міста і запропонував сприяти приведенню їх до належного стану для того, щоб у вільний час на них могли займатися діти.

Слухали: Івахненка О.І., який зазначив, що СКК “Замкова гора” вже 10 років добивається допомоги міської влади для розвитку кінного спорту та натикається на стіну нерозуміння і байдужості.

Слухали: Криворога О.М., який повідомив, що в місті є велика кількість інвалідів, які теж би хотіли мати можливість займатися спортом, але не мають її через неможливість навіть добратися до стадіону через незадовільний стан тротуарів, відсутність пандусів і т.ін.

Слухали: Скотнікова В.М. з інформацією, що деякий час тому в районі військового містечка було відкрито футбольне поле, яке зараз ніким не утримується і знаходиться в незадовільному стані, а також з пропозицією відновити проведення спортивних змагань в мікрорайонах.

Слухали: Куценка А.П. з пропозицією організації в районі Замкової гори на території 3 ангару стадіону “Лазертаб”.

Слухали: Щербакова Р.А. щодо проекту аквапарку на території недобудови по вул.Грушевського і пропозиції розглянути його спільно з міською радою.

Ухвалили: рекомендувати відділу  сім’ї, молоді та спорту взяти до уваги пропозиції ГР та активніше працювати над їх реалізацією.

 Слухали з другого питання: Сосну О.М., який повідомив, що у місті ремонт і асфальтування планується на центральних вулицях та вулицях, по яких ходить громадський транспорт; ще на 20 вулицях заплановано грейдерування. По асфальтуванню тротуарів розроблено 2 проекти — вул. Гвардійська та вул. Грушевського. По питанню створення доступності для інвалідів проїздів по вулицях і тротуарах та встановлення пандусів доповів, що всі вулиці, які входять в план капітального ремонту передбачають ці аспекти. На запитання про можливість участі жителів вулиць та підприємців у співфінансуванні асфальтування вулиць наголосив, що для цих потреб у відділі містобудування і архітектури створений спеціальний рахунок для внесення благодійних цільових коштів.

Ухвалили: надану інформацію взяти до відома.

 Слухали з третього питання: Тютюнник Л.С., яка зачитала інформацію про створені комітети ГР та запропонувала присутнім членам ГР долучитися до їх роботи. В результаті обговорення було сформовано такий особовий склад комітетів ГР:

Комітет з питань бюджету та економіки міста, підприємництва та ЖКГ:

Голова – Щербаков Р.А.

Члени – Рева Н.В., Сімутенкова В.В., Кіріченко Є.М.

Комітет з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти:

Голова – Кривець Ю.Ф.

Члени – Банков Ф.О., Сиченко О.В., Хухро О.В., Кошель Р.О.

Комітет з питань молодіжної політики і сім’ї:

Голова – Чепур О.С.

Члени – Івахненко О.І., Паляниця М.С.

Комітет у справах учасників бойових дій, дітей війни, інвалідів, ветеранів війни, АТО:

Голова – Биченко В.М.

Члени – Грицай І.І., Скотніков В.М., Салова Л.В., Криворіг О.М.

Комітет з питань національно-патріотичного виховання та розвитку українського козацтва:

Голова – Лапко О.Г.

Члени – Тимошенко С.В.

Комітет з протидії корупції, співпраці з правоохоронними органами, здійснення громадського контролю:

Голова – Мороз О.О.

Члени – Коноваленко В.М., Мазур Г.В.

Комітет з розвитку культури:

Голова – Куценко А.П.

Члени –

Комітет з розвитку спорту:

Голова – Климченко Ю.В.

Члени –

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: затвердити запропонований склад комітетів ГР.

 Слухали з четвертого питання: Тютюнник Л.С., яка ознайомила з Перспективним планом роботи на 2017 рік, складеним на основі пропозицій, поданих комітетами ГР.

Слухали: Щербакова Р.А,, який запропонував всі питання опрацьовувати в комітетах і без опрацювання комітетами на засідання ГР їх не виносити.

Слухали: Слобідську О.М., яка запропонувала взяти озвучений Перспективний план роботи на 2017 рік за основу і доопрацювати його в комітетах.

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: взяти Перспективний план роботи на 2017 рік за основу і доопрацювати його в комітетах.

 Слухали з п'ятого питання: Тютюнник Л.С., яка запропонувала зняти дане питання з розгляду у звʼязку з тим, що досягнуто попередні домовленості між перевізниками ФОП Волик Д.В., ФОП Тараненко О.М. та міськвиконкомом щодо розміру відшкодування за пільгове перевезення та вартості проїзду - 4 гривні.

Слухали: Волика Д.В., який заявив, що сума пільгового відшкодування, запропонована міською владою, не рятує перевізників.

Слухали: Мороза О.О., який запропонував знайти компроміс з владою і спонукати владу вирішити це питаня для уникнення забастовок перевізників.

Слухали: Карпця І.І., який озвучив необхідність розробки й прийняття «Правил перевезень у громадському транспорті».

Слухали: Банкова Ф.О., який запропонував розробити і впровадити соціальні картки луб енця для чіткого обліку пільговиків.

Виходячи з озвучених пропозицій, голова Громадської ради Тютюнник Л.С. запропонувала направити лист до міського голови з наступними рішеннями Громадської ради:

Зняти з порядку денного питання щодо організації та проведення громадських слухань на тему «Проблеми у сфері громадських перевезень пасажирів у місті та шляхи їх вирішення», у звʼязку з тим, що досягнуто попередні домовленості між перевізниками ФОП Волик Д.В., ФОП Тараненко О.М. та міськвиконкомом щодо розміру відшкодування за пільгове перевезення та вартості проїзду  - 4 гривні.

Рекомендувати депутатському корпусу на найближчій сесії міської ради розглянути можливість щодо виділення коштів з міського бюджету на запровадження «Електронного квитка» для тих лубенців, які мають право на пільговий проїзд у маршрутках, в якому буде зазначено категорії пільговиків та визначено кількість поїздок на місяць.

Наполягаємо на розробці «Правил пасажирських перевезень», де буде чітко встановлено взаємовідносини між владою, громадою та перевізниками. Створити робочу групу по цьому питанню з числа депутатів, членів ГР, перевізників.

Відділу економіки разом з перевізниками оптимізувати маршрутні рейси, звертаючи увагу на перевезення пасажирів у «часи пік».

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: направити лист до міського голови з переліком пропозицій Громадської ради

Слухали з шостого питання: Тютюнник Л.С., яка озвучила інформацію про формування Госпітальної ради Західного госпітального округу з центром у м. Лубни.

Слухали: Сиченка О.В., який запропонував делегувати від Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С.

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: делегувати до Госпітальної ради Західного госпітального округу з центром у м. Лубни від Громадської ради при Лубенській міській раді Тютюнник Л.С.

 Слухали з сьомого питання: Хухро О.В., яка ознайомила присутність про виконання програми «Доступні ліки».

Слухали з восьмого питання: Щербакова Р.А., який ознайомив присутніх з пропозиціями щодо програм по залученню інвестиційних коштів для розвитку міста.

Голосували: «за» - одноголосно

«проти» - ___

«утрималось» - ___

Ухвалили: направити звернення до міської ради з наведеними пропозиціями по залученню інвестиційних коштів для розвитку міста.

 Слухали в різному: Ставицького В.О. з інформацією про можливості недержавного соціального забезпечення, інноваційні сміттєпереробні проекти та варіанти залучення інвестицій у місто.

 На закінчення засідання Тютюнник Л.С подякувала усім присутнім за активність під час обговорення питань та оголосила про те, що всі питання порядку денного вичерпано.

 

 

Голова:                                                                                                      (Тютюнник Л.С.)

 

 

Секретар:                                                                                                   (Слобідська О.М.)

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Робота з громадськістю Громадська рада Протокол засідання Громадської ради при Лубенській міській раді від 12.04.2017р.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Робота з громадськістю Громадська рада Протокол засідання Громадської ради при Лубенській міській раді від 12.04.2017р.

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua