Громадське віче об’єднало лубенців та священників різних конфесій

23 серпня у дитячому парку ім. Донченка лубенці зібралися на громадське віче, присвячене Дню Незалежності України. Влада Лубен та району, учасники АТО/ООС, військовослужбовці, працівники міської ради, представники громадськості, молодь вклонялись і живим, і полеглим героям-землякам біля пам’ֹятника загиблим воїнам.

О 19 годині  біля пам’ֹятника загиблим воїнам було багато справжніх емоцій,  щирих промов, вдовиних, батьківських і навіть чоловічих сліз. Згадували «Іловайський котел», нечуваний героїзм наших земляків, убитих побратимів і ще безвусих хлопчаків, які помирали від пострілу снайперів…

Патріотично і піднесено розпочали захід ведучі Віра Лахута та Валентина Павлічук: «Історія нашого народу – це війни і повстання, це сльози і перемоги, це незламність Байди і крилаті козацькі «чайки», це буйні веселощі на Січі після перемог і плач полонянок в неволі. Це ненависть і любов, вірність і зрада. Це гарячі серця Січових стрільців та Героїв Небесної Сотні, це тисячі патріотів нашої держави, які зараз знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України».

Першим звернувся до громади міський голова Олександр Грицаєнко, який зазначив, що пам’ять про героїчно полеглих земляків у зоні АТО,ООС вічно житиме серед нас. Також Олександр Петрович зазначив, що мир слід відвойовувати, тому нам, як ніколи раніше, слід бути єдиним цілим у помислах та діях, щоб перемогти.

Про необхідність єднання та відновлення миру на рідній землі говорили також голова районної ради Григорій Угляниця та голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко.

Особливо проникливо звучали спогади про полеглих побратимів від заступника голови ГО "Лубенське міськрайонне об’єднання ветеранів АТО" Віктора Сивухи. Хвилиною мовчання вшанували усіх земляків, які віддали життя за незалежність України.

Завершувала громадське віче панахида за загиблими  та спільний молебень священників різних конфесій м. Лубен за мир на Україні та український народ.

Після цього усі присутні створили патріотичну композицію, запаливши лампадки та зобразивши символ віри, сили та незалежності – наш державний герб.

 

 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua