Детальний план території в районі вулиць М. Грушевського та вул. П. Лубенського в місті Лубни, Полтавської області з метою розміщення індивідуальної житлової забудови для учасників АТО та членів сімей загиблих.

Детальний план території в районі вулиць М. Грушевського та вул. П. Лубенського в місті Лубни, Полтавської області з метою розміщення індивідуальної житлової забудови для учасників АТО та членів сімей загиблих.

Підстава розроблення - Рішення Лубенської міської ради від 22.09.2016 р. «Про розроблення детальних планів територій».

Мета розроблення  -  розміщення індивідуальної житлової забудови для учасників АТО та членів сімей загиблих виконано з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень попередньо розробленої містобудівної документації (Генеральний план міста, Зміни до окремої частини генерального плану та плану зонування території міста) з урахуванням раціонального розташування об’єктів нового будівництва, а також здійснення інженерного забезпечення в межах території, що проектується.

Замовник проекту - Виконавчий комітет Лубенської міської ради.

Розробник проекту - ТОВ «Архітектурно-інноваційна компанія».

Склад проекту - в проекті представлені матеріали які складаються з пояснювальної записки та графічних матеріалів.

Проектом детального плану пропонується передбачити розташування індивідуальних та блокованих житлових будинків, зелених насаджень загального використання та спецпризначення на ділянці площею 7,12 га. Для обслуговування нових житлових будинків передбачається влаштування проїздів та пішохідних доріжок з твердим покриттям.

При планувально-просторовому вирішенні організації території проектування враховувались планувальні обмеження (охоронні зони, санітарно-захисні зони та лінія регулювання забудови), розміри і конфігурація ділянки.

Передбачається влаштування основних заїздів на ділянку зі сторони вул. М. Грушевського та запроектовані 1 пров. М. Грушевського та 2 пров. М. Грушевського.

З урахуванням існуючої забудови площа території під забудову становить 29 523,6 м2. В тому числі під житлову (блоковану та індивідуальну садибну) - 25 803,6 м2. Розрахункова кількість населення житлової забудови – 234 чол. Щільність населення даної території передбачається 91 чол/га. Проектом передбачено постійне зберігання автомобілів на території ділянок садибної та блокованої забудови.

На перших етапах здійснення нової забудови проектом пропонується інженерна підготовка території відповідно до проектних рішень та передбачається прокладання інженерних комунікацій та будівництво під’їздів.

 

Основні техніко - економічні показники.

 

п/п

 

Назва

 

Одиниця виміру

 

Показник

1

Територія в межах проекту

га

7,12

2

Площа території забудови

м²

29 523,5

3

Площа озеленення

м²

29 035,5

 

 В т.ч. зелених насаджень загального користування

м²

18 419,5

 

      Зелених насаджень спецпризначення

м²

10 616,0

4

Кількість житлових будівель

шт.

40

5

Кількість поверхів

шт.

1-2

6

Площа проїздів

м²

7 951,3

7

Площа доріжок з твердим покриттям, тротуарів

м²

4 689,7

 

 

Графічні матеріали

1.    Схема розташування території.2.    Детальний план території.Comments  

 
0 #1 симоненко Леонід 06.10.2017 07:38
є декілька зауважень до забудови Замкової гори! Чи вивчалися сейсмічні умови, рівень залягання грунтових вод, оползні, близькість промислових підприємств і рівень загазованості, вплив вітрів і буревіїв? На такій відкритій місцевості дахи будуть літати? Можливо ліпше розмістити багатоквартирні житлові будинки і парк розваг?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Робота з громадськістю Громадські обговорення Детальний план території в районі вулиць М. Грушевського та вул. П. Лубенського в місті Лубни, Полтавської області з метою розміщення індивідуальної житлової забудови для учасників АТО та членів сімей загиблих.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Робота з громадськістю Громадські обговорення Детальний план території в районі вулиць М. Грушевського та вул. П. Лубенського в місті Лубни, Полтавської області з метою розміщення індивідуальної житлової забудови для учасників АТО та членів сімей загиблих.

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua