Катер "Лубни" отримав новорічні подарунки від лубенців

Новий рік – це свято, яке завжди хочеться зустріти з найріднішими людьми, у теплому родинному колі. Проте, не всі можуть це зробити саме так. Наші воїни змушені готуватися до свята на своїх бойових постах. Вже традиційно (на жаль), напередодні Нового року лубенці надсилають свої вітання й подарунки тим, хто боронить наше з вами мирне небо й спокій. Ось і цього року волонтери ВікторСивуха та Кость Перекопний  відвезли на фронт наші вітання й подарунки. Серед тих, хто їх отримав – екіпаж малого броньованого артилерійського катера «Лубни».

Надзвичайно вражені нашою турботою й увагою хлопці-моряки. Командир катера Іван Долгих у телефонній розмові щиро подякував лубенцям за підтримку й увагу. «Саме такі моменти, коли відчуваєш і розумієш, що про нас пам’ятають, нашу працю цінують  - надихають весь наш екіпаж», - говорить командир. Він запевнив, що й надалі не зганьблять славного імені міста Лубни, яке носить їх катер.  Дуже вдячні моряки дітям, які саме для них писали листи, малювали вітальні листівки й робили милі новорічні подарунки. Це ще дужче зігріватиме їх у холодному  й неспокійному зараз Азовському морі, а на катері створить родинну атмосферу.

І справді, діти з майже усіх навчальних закладів передали морякам наші вітання. Їх зібралося так багато, що гостинці отримали й хлопці з такого ж катера «Кременчук».

Дякуємо вам, лубенці, за щирість, щедрість та патріотизм! Щасти вам у новому році! І будемо сподіватися, що він принесе нам довгоочікуваний мир!


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua