Керівники міста на ВАТ "Лубнифарм"

Останнім часом зросла довіра до вітчизняної фармацевтичної галузі й, відповідно, виникає попит на кваліфікованих фахівців хіміків, фармацевтів-технологів. Це вдалося з’ясувати в результаті робочої зустрічі міського голови Олександра Грицаєнка та першого заступника міського голови Григорія Величка з керівництвом та працівниками ВАТ "Лубнифарм", яка відбулася 16 березня.

ВАТ "Лубнифарм" серед підприємств Лубен займає друге місце по обсягах виробництва, однак, як прогнозує голова правління ВАТ "Лубнифарм", член виконавчого комітету Лубенської міської ради Дмитро Жадовець, вони будуть лідерами. І це цілком ймовірно, причому у досить короткий термін, якщо враховувати, що приріст обсягів виробництва у поточному році становить 45% до відповідного періоду попереднього року. Цю динаміку приросту на підприємстві планують зберегти.

Одним з важливих чинників для всієї фармації є збільшення попиту на вітчизняні ліки. “Поряд з тим, по кожному препарату доводиться конкурувати з кількома десятками виробників, тому ВАТ "Лубнифарм" весь час удосконалює технології виробництва, суворо слідкує за якістю своєї продукції“, - повідомляв Дмитро Жадовець керівникам міста. І дійсно, пріоритетним чинником у роботі ВАТ "Лубнифарм" є удосконалення технології виробництва. Вже є конкретні домовленості з австрійською фірмою щодо реконструкції підприємства.

ВАТ “Лубнифарм“ встигло завоювати авторитет серед замовників із країн СНД, Прибалтики та Середньої Азії. Мають намір виходити на прямі контракти закупівлі сировини, що дасть змогу, за словами Дмитра Жадовця, заощадити на посередниках, а це в свою чергу вплине і на вартість продукції для пересічних громадян.

Окрім питань виробничого характеру, Олександр Грицаєнко поцікавився ще й умовами роботи та соціальною захищеністю працівників, ймовірністю залучення молодих спеціалістів і розширення штату, будівництва житла для працівників. Досить позитивно відмітив міський голова й впровадження енергозберігаючих технологій та реконструкцію системи опалення на заводі. Зі свого боку Дмитро Жадовець говорив про збільшення обсягів виробництва, підвищення зарплати працівникам, відкриття їдальні, якою змогли б користуватися як робітники заводу, так і всі бажаючі.

Олександр Грицаєнко та Григорій Величко разом із заступником директора з виробничих питань Галиною Німець мали змогу відвідати виробничі приміщення, поспілкуватися з працівниками.

Зважаючи на те, що міський голова Олександр Грицаєнко завжди на стороні місцевого виробника, він мав на меті не лише ознайомитися з виробництвом, але й обговорити спільні проекти. Зустріч виявилася вдалою та продуктивною.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua