Комфорт на пляжі забезпечує рятувально-водолазна станція

Не дивлячись на зміну спеки на невелике похолодання, все ж бажаючих відпочити біля річки вдома не втримати. Але, як повідомив начальник Лубенської комунальної рятувально-водолазної станції Микола Шостак,  кількість тих, хто прагне  освіжитися в річці, у порівнянні з початком сезону та періодом, коли температура сягала 35-40 градусів, помітно зменшилася.  Цим  і скористалася комунальна служба.

 Рятувальники встигли провести тренувальні водолазні занурення та  виконати деякі свої специфічні службові завдання, щоб бути готовими до дій рятувального поста та знову нести чергування  на пляжі «Центральний». А  сьогодні це понад 300 метрів гарного піщаного пляжу, досить не мілкої річки – до 3,5-4 метрів глибини, викошених  до 2 га зеленої зони та комплекса дерев’яних конструкцій для відпочивальників, встановлених минулого року.

Також хотілося б окремо подякувати ДП «Лубенське лісове господарство»  (директор Володимир Тихович), працівники якого вже не вперше надають допомогу в догляді за пляжем. Так і цього разу спеціальна техніка (трактор з дисками) ще о 5 годині ранку передискували  проблемні участки пляжу де пробивався бур’ян чи, того гірше, пагони кущів верболозу.

А на останок хотілося б вкотре  звернутися до відпочивальників з проханням:  з повагою ставитися як до нашої річки Сули, так і до пляжу «Центральний» та людей, які намагаються, в міру можливостей, піклуватися про ваш безпечний та приємний відпочинок.

                                                             Начальник лубенської комунальної

                                                             рятувально-водолазної

                                                             станції  Микола Шостак
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua