У міській раді створено оперативний штаб

          За повідомленням дирекції  КП "Лубни -водоканал", 3 червня о 8.20 ранку стався провал оглядового каналізаційного колодязя та частини асфальтобетонного покриття на проїжджій частині дороги по лінії проходження самоплинного колектора за адресою: проспект Володимирський,39.

Даним колектором проходить перекачування побутових стоків з мікрорайонів "Автомаш", "Василенкове поле", "Військове містечко", району залізничного вокзалу. Вихід з ладу пошкодженого колектора означає загрозу відключення від водопостачання даних мікрорайонів, інші негативні наслідки.

Обговорюючи причини аварії на засіданні штабу, начальник КП "Лубни-водоканал" Микола Куліченко  пояснив, що сталася вона через зношеність мереж. Колектор було збудовано на початку 70-х років минулого століття, санація проводилась у 2006 році, тож зрозуміло, що провал оглядового каналізаційного колодязя стався через моральну застарілість мереж.

Складність ситуації полягає в тому, як було сказано на засіданні, що глибина залягання трубопроводу становить 7,5-8 м,  до того ж, для ліквідації аварії необхідно залучати спеціальну техніку, слід також  знайти відповідну підрядну організацію, що займатиметься відновлювальними роботами, віднайти джерела фінансування для цих потреб.

Над усім цим та над вжиттям заходів попередження будь-яких ускладнень ситуації працюватимуть комунальні та інші відповідні служби, які отримали конкретні вказівки від міського голови Олександра Грицаєнка.Comments  

 
+2 #2 Без води 09.06.2018 17:26
09.06.2018 води немає ні по графіку, ні поза графіком. Міська влада розуміє, що жителі почнуть брати хоч якусь(!) воду в давно занедбаних колодязях? Чи міська влада свідомо провокує спалах холери і інших давно забутих епідемій?
Цитувати
 
 
+6 #1 Користувач 06.06.2018 22:43
Г Р А Ф І К

подачі холодного водопостачання ВЗМ № 2

на період ліквідації аварії на самопливному колекторі

по проспекту Володимирському , 39

График создали - молодцы, только когда вода то будет по этому графику, или период ликвидации еще не начался?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua