Комунальні підприємства здійснюють благоустрій міста

І знову про роботу комунальних підприємств. Тривають роботи з благоустрою міста: як планові, так і на прохання мешканців чи ті, які виникають внаслідок недбальства  самих громадян.

Чи не найчастіше з наслідками недобросовісності громадян  доводиться стикатися працівникам КП «Лубни Водоканал». Сезон консервування та заготівлі на зиму саме в розпалі. А деякі лубенці вирішують, що всі відходи чудово змиваються в унітаз і виносити їх не потрібно. Тож і страждають тоді мешканці нижніх поверхів та підвали будівель. Тільки останніми днями довелося прочищати такі засмічення у будинках по вулиці Першотравневій та  Ватутіна. А ще планово працівники цього комунального підприємства продовжують замінювати  пожежні гідранти (останні за адресами вул. Круглицька, 12 та Ляскіна, 1/8. З кожним роком кількість зношених пожежних гідрантів у місті зростає, тож їх заміна важливий етап реконструкції водопровідно-каналізаційної системи Водоканалу. Ця робота виконується  в періоди відсутності інших аварій на мережах. Працювали робітники КП «Лубни Водоканал» на ремонті водопровідної мережі у колодязі, після аварії вул. Кобилянської.

Працівники ЛК ЖЕУ та КП «Чисте місто» продовжують обробку зупинок громадського транспорту та під’їздів будинків.

КП «Шляхрембуд» закінчило  поточний ремонт шляхопроводу  через залізничні колії на вулиці Метеорологічній. Вказаний міст не перебував у власності міста, тому, щоб ремонтувати потрібно було спочатку прийняти його на баланс міста. Надалі буде вирішуватися питання про його капітальний ремонт. Наразі працівники підприємства проводять ямковий ремонт вулиць Василя Барки та Драгоманова

Роботи тривають.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua