Концерт у територіальному центрі управління праці та соціального захисту населення


На святковий концерт завітали полковник запасу Чапаєвської дивізії Чуб Анатолій Степанович та підполковник у відставці Антоненко Михайло Васильович, які привітали присутніх в залі ветеранів війни, трудівників тилу, солдатських вдів із знаменним днем - Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні. «Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов'язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край»,- говорили виступаючі.

Подарунком для всіх присутніх став різнобарвний букет пісень хору ветеранів «Зустріч», які виконали пісні - «Ой війні війна», «Виростеш ти, сину», «Ой, пішла я до роду гуляти», «Були в мене у коморі бджоли», «День Победы». Звучали і малі форми, а саме: соло у виконанні Володимира Павленка - «Как скажи тебя зовут», «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались», Катерина Мисник - «Ой у вишневому саду», дуетів Ніни Василенко та Надії Галич -«Белоснежная вишня», «Седина», Ганни Валеевої та Володимира Лакішиса - «Час рікою пливе», Іди Жуковської та Ганни Валєєвої - «П'є журавка воду».

Серед запальних колоритних народних пісень лунали гуморески у виконанні Володимира Лакішиса та Антоніни Мельник, театралізована сценка у виконанні учасників драматичного гуртка «Джерело».


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua