"Конвалія" прикрашає місто

Рясні дощі й яскраве сонечко оживляють зелені шати наших Лубен. А, отже, у комунального підприємства фірми «Конвалія» робота триває зранку й до пізнього вечора. Неодноразово доводилося чути, що приємно милуватися ошатними клумбами у сквері Шевченка, біля пам’ятника Давньоруському воїну на площі Ярмарковій, в парку Центральному. А за всим цим щоденна робота зовсім невеликого колективу людей, які люблять місто і свою роботу.

Якщо поглянути на їх діяльність мовою цифр, то лише за минулий тиждень пересаджено 2879 квітів. Частину довелося пересаджувати, бо їх пошкодили вітер та зливи, але, на жаль, доводиться й ліквідовувати «діяння рук людських» - поновлювати вкрадені квіти. Наприклад, у парку ім. О.Донченка вкрали 165 саджанців, у сквері Шевченка понад 100. Раніше досаджували в парку Центральному та на розподільних смугах.

Щоб квіти цвіли та росли дерева, їх необхідно обов’язково поливати. Минулого тижня доводилося поливати ледве не через день. Було використано 76 м/куб води. А ще надзвичайно велика робота наразі - це–скошування трави. Минулого тижня косили вздовж проспекта Володимирського, на Хорольському спуску, у парку Центральному, на площі Слави. Всього скошено трави на площі 5,1 га.

Ця робота щоденна, непомітна, коли її дбайливо виконують, але така потрібна, щоб милуватися й любити своє місто. Давайте дбати про нього разом: не залишайтеся байдужими, коли бачите, як нищать дерева чи крадуть квіти. А біля своїх осель висадіть квіти чи кущі і Лубни стануть ще привабливішими.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua