Інформація

Відповідно до рішення п’ятдесят другої сесії Лубенської міської ради  Полтавської області від 16.04.2010 створене комунальне підприємство "Лубни-водоканал", яке визнано виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води  та централізованого водовідведення.

         Ліцензованими видами діяльності підприємства є послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надаються населенню, фізичним особам – підприємцям та юридичним особам.

         Крім основного виду діяльності підприємство надає інші послуги населенню, а саме:

розроблення технічних умов на проектування водопроводу та каналізації;

виконання будівельно-монтажних робіт;

надання послуг по оперативно-технічному обслуговуванню абонентських мереж водопостачання та водовідведення;

надання авто послуг;

послуги по хіміко-бактеріологічному аналізу води та стоків;

послуги електротехнічної лабораторії;

послуги по ремонту, опломбуванню та установці лічильників обліку води;

послуги по повірці засобів обліку води.

 

Відповідно до п.п. 2, п. «а» ст.. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на централізоване постачання  холодної води, водовідведення затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, Порядком доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності  та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 виконавчий комітет Лубенської міської ради Полтавської області  своїм рішенням від 30.01.2019 року № 4 затвердив комунальному підприємству «Лубни-водоканал»  тарифи  на централізоване постачання холодної води та централізоване водовідведення.

Затверджені тарифи становлять:

- централізоване постачання холодної води – 12,62 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ);

- централізоване водовідведення – 19,50 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).

         Затверджені тарифи введені в дію з 1 березня 2019 року.

Крім того, КП «Лубни-водоканал» направляє фінансову звітність за 2018 рік для розміщення на офіційному сайті Лубенської міської ради.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua