Про встановлення та затвердження коригованого тарифу КП «Лубни-водоканал» на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.


Про встановлення та затвердження коригованого тарифу КП «Лубни-водоканал»

на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

         Керуючись п.п. 2, п. «а» ст.. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.. 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на централізоване постачання  холодної води, водовідведення затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, та Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 05.06.2018 №130, порядку інформування споживачів про намір змін ціни/ тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, та Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

     Виконавчий комітет Лубенської міської ради Полтавської області  своїм рішенням від 28.08.2019 року № 216 затвердив КП «Лубни-водоканал»  тарифи  на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

   Затверджені тарифи становлять:

- централізоване водопостачання – 13,74 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ);

- централізоване водовідведення – 20,76  грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).

         Затверджені тарифи вводяться в дію з 5 вересня 2019 року.


Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Лубни-водоканал» та структура тарифу додається.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Комунальні підприємства КП "Лубни-водоканал" Про встановлення та затвердження коригованого тарифу КП «Лубни-водоканал» на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Комунальні підприємства КП "Лубни-водоканал" Про встановлення та затвердження коригованого тарифу КП «Лубни-водоканал» на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua