Літоб’єднанню ім. Донченка - 95!

Славна історія створення літоб’єднання сягає початку ХХ століття і пов’язана з ім’ям дитячого письменника О.Донченка, який разом з Марком Кожушним створив філію спілки селянських письменників «Плуг», що діяла при редакції тодішньої газети.

Також історія розвитку літоб’єднання тісно пов’язана з іменами Пилипа Капельгородського, Леоніда Первомайського, Петра Артеменка, Петра Лубенського, Надії Хоменко, Володимира Малика, Віктора Безорудька, Петра Мостового та ще багатьох - багатьох інших яскравих, самобутніх велетів слова.

 Тож і Їхні імена було неодноразово згадано під час проведення творчого вечора з нагоди відзначення 95-річчя від заснування літературного об’єднання ім.О.Донченка, який розпочали голова осередку, головний редактор газети «Лубенщина», член НСПУ Олександр Міщенко та секретар літоб’єднання, поетеса Ніна Шерстюк.

Привітали з визначною ювілейною датою літераторів міський голова Олександр Грицаєнко та начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Пазенко.

Зокрема Олександр Петрович відзначив великий внесок творчої, пишучої еліти Лубенщини в розвиток літературного процесу нашого краю та вручив  на довгу згадку про подію сувенірну продукцію з символікою міста.

Тематичний святковий захід переплітався з високохудожніми пісенно- музичними композиціями, які подарували ювілярам та гостям свята артисти Лубенщини.

Також під час ювілейного вечора було презентовано нову книгу «На полотні вишиваного слова», де вміщено твори членів літоб’єднання ім. Донченка і була  видана до відзначення поважної дати.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua