Інформація ЛКЖЕУ, щодо тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

Інформація ЛКЖЕУ, щодо тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

Comments  

 
+4 #19 Раиса Максимовна 21.11.2017 16:06
Шановний Олександр Петрович. Що заасфальтували вул. Садова - добре. А що полінилися прибрати старе каміння з піішеходного переходу від парку до 2 пров.Садової ( навпроти ЗАГСу), то .... І летить те каміння з під коліс авто, і дитячу коляску по ньому не провезти. І чудові лавки під ЗАГСом десь поділися. Прикро.
Цитувати
 
 
+6 #18 Тетяна Миколаївна 16.11.2017 17:39
На вулиці Толстого за санстанцією замість тротуару глибока калюжа і грязюка.Будь ласка зробіть дорогу,щоби дійти до поліклініки дорослої і дитячої.
Цитувати
 
 
+5 #17 Александр_S 31.10.2017 11:25
Зимой в подъезде можно каток заливать, батареи не успевают обогревать, а платить по счетчику (может пусть ЖЭК возьмет на себя плату за обогрев подъезда?). Как-то пришлось посетить ЖЭК и поинтересоватьс я за что мы платим ЖЭКу, получил список из доброго десятка пунктов!!! На вопрос - когда проводился ремонт - ответили - что кап ремонт проводился недавно, акт выполненных работ найти не смогли!!!! Но не дадут соврать жильцы подъезда - КАП РЕМОНТ НЕ ПРОВОДИЛСЯ!!!!! !! Последнее что помню - белили потолки и стены лет 5-7 назад!!!!! За ЧТО или вернее КОМУ платим?????
Цитувати
 
 
+3 #16 Александр_S 31.10.2017 11:25
Цитую Igor:
Проживаю за адресою вул.Радянська 27/49, кв.88 3 підїзд. В стояку в одного з жильців протікає якась труба, постійно привході скапує вода між перекриттями (перші двері вхід в підїзд - підняти голову) , руйнується бетон, будинок може завалиться. Робіть щось, бо жеку всерівно.

Оконные стекла в подъезде из кусков, окна не закрываются, дует со всех щелей!!!! Краску эти окна видели в год сдачи дома в эксплуатацию, аналогично и панели. Краска на все покупалась за счет жильцов!!!! Ремонт крыльца проводился за свой счет (500 грн с квартиры).
Цитувати
 
 
+16 #15 Veteran 23.09.2016 14:32
ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ НАШОГО МІСТА .

Вам , не соромно за наші тротуари ( ПО ЯКИХ МАМИ ВЕЗУТЬ ДІТОК В КОЛЯСОЧКАХ У ДІТОК ГОЛІВКИ ВІДРИВАЮТЬСЯ ВІД КАТАКОМБ БУГРІВ ТА ЯМОК , НЕ КАЖУЧИ ВЖЕ ЩО ПРОЙТИ В ТАПКАХ НЕ МОЖЛИВО СТАРЕНЬКИМ ЛЮДЯМ ), за наші дороги, за наші " Заросші вище голови" клумби амброзією, за притони в центрі міста наркоманів у приміщеннях бувших районного і міського судів по вул Новотроїцькій та Я. Мудрого ПОРИТУТІ У АМБРОЗІЇ ДО КРИШ ????????
Цитувати
 
 
+9 #14 Veteran 23.09.2016 14:07
Шановні працівники керівники ЛК ЖЕУ.

ВАМ НЕ СОРОМНО десятками років , " крешувати " з населення кошти, і постійно на бумажках робити відписки , обійцянки на капітальні ремонти будинків ??? Невже такий апетит розігрався , що зупинися не можете від своїх тарифів за відмінне складання кошторису на "капітальні ремонти" будинків ....
Цитувати
 
 
+3 #13 Юлия 11.03.2016 14:26
https://cloud.mail.ru/public/6CsB/DrsGH4EG6
https://cloud.mail.ru/public/ox6R/wVKYk7QSj
https://cloud.mail.ru/public/92xS/oHBeDW3qM
https://cloud.mail.ru/public/AMKG/pGtWFB9LJ
Это только малая часть.
И это продолжается каждый год! Все попытки утеплить квартиру и начать хоть какой-то ремонт разбиваются о дырявую крышу!
Цитувати
 
 
+4 #12 Юлия 11.03.2016 14:15
Доброго времени суток! В доме 85 кв. 5 очень сильно протекает крыша. Все обращения и в ЖЕК, и в Горсовет не дают никаких результатов. работники ЖЕКа после заявлений приходят, смотрят и уходят. Действий нет никаких. В последний раз было сказано, что " вызывайте как будет сильный дождь, тогда посмотрим". Это возмутительно! В квартире, которая стоит на балансе ЖЕКа проживает двое малолетних детей, которые постоянно болеют. Все потолки квартиры покрыты плесенью, борьба с которой не дает результатов, так как крыша течет. Температура в квартире зимой не превышает 16-17 градусов, и то, когда нет мороза. Воздух напоминает советскую баню( влажный и запах плесени). Когда будет хоть какая то действенная реакция? у нас нет возможности приобретать другое жилье. Что нам делать? Я очень надеюсь, что это обращение кто-то прочитает и отреагирует.
Цитувати
 
 
+2 #11 Вікторія Вікторівна 19.11.2015 13:47
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, з вирішенням проблеми ремонту ліфта за адресою : м. Лубни вул. Прикордонників, 60-б 5 підїзд, Третій місяць ліфт не працює, люди звонять в ЖЕК, відповіді мало, робити - зовсім немае. можливо написати Міністру комунального господарсва чи в програму "Свідок", хай перевірять роботу Лубенського ЖЕКУ????
Цитувати
 
 
+2 #10 Лидия 23.09.2015 13:24
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, з вирішенням проблеми ремонту каналізації за адресою : м. Лубни вул. Першотравнева, 20 б 5 підїзд, ЛКЖЕУ тільки реагує на виклики, а нічого суттєвого не робить, немає сил терпіти сморід з підвалу!!!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua