Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК ЖЕУ по кожному будинку окремо

Повідомлення

про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК  ЖЕУ по кожному будинку окремо

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 Лубенське КЖЕУ повідомляє про наміри зміни тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Востаннє тариф переглядався на початку 2017 року в звязку з ростом рівня заробітної плати та вартості електричної енергії.

Встановлення нових тарифів обумовлене об’єктивними факторами, які не залежать від підприємства, а саме підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2018р.» від 07.12.2017р. № 2246-VІІІ, а також зростанням цін на матеріали та вартості паливно-мастильних матеріалів.

Перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по Лубенському КЖЕУ:

- Прибирання прибудинкової території.

- Технічне обслуговування ліфтів.

- Обслуговування систем диспетчеризації.

- Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем: гарячого водопостачання, холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.

- Технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання.

- Обслуговування димовентиляційних каналів.

- Поточний ремонт конструктивних елементів будинків: даху і покрівлі, фасаду, штукатурні та малярні роботи в під’їздах, ремонт стін, інші роботи та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків).

- Освітлення місць загального користування.

- Енергопостачання ліфтів.

Середній розмір тарифу по будинках, які обслуговує ЛК ЖЕУ, складе 3,532 грн. за 1м2.

У зв’язку з великими обсягами інформації щодо загального розміру тарифу, розрахованого згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 1.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово- комунальні послуги» для кожного будинку окремо з усією необхідною інформацією можна ознайомитися на сайті Лубенської міської ради http://lubnyrada.gov.ua, безпосередньо в адміністрації ЛК ЖЕУ за телефоном 6-18-40 та на інформаційних стендах у під’їздах будинків або біля них.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення за адресою: 37500, Полтавська обл., м.Лубни, вул. Метеорологічна, 22, тел. 6-18-40.

Пропозиція структура загальна 2018

Комунальні підприємства ЛКЖЕУ Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК ЖЕУ по кожному будинку окремо

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Комунальні підприємства ЛКЖЕУ Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ЛК ЖЕУ по кожному будинку окремо

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua