Лубенщина відзначає 76-ту річницю визволення від фашистських загарбників у Другій світовій війні

Заходи з нагоди відзначення 76-ої річниці визволення міста Лубни від фашистських загарбників у Другій світовій війні в нашому місті розпочалися з покладання квітів у всіх мікрорайонах міста. Так вже з 8.00 години ранку громадськість, влада міста, депутати, члени виконкому, військовослужбовці, учасники АТО/ООС, ветерани Чапаєвської дивізії, учнівсько-студентська молодь зібралися у різних куточках Лубен на мітинги та покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок та братських могил визволителів.

Зокрема міський голова Олександр Грицаєнко побував у мікрорайоні №4, на місці розстрілу могил жертв фашизму в урочищі Рибки, біля пам’ятника на честь перебування у м. Лубнах 25-ї гвардійської мотострілецької дивізії та біля пам’ятного знака на честь Героїв Радянського Союзу 25-ї гвардійської мотострілецької дивізії ім. В.І. Чапаєва. Він привітав усіх присутніх з черговою річницею визволення міста від фашистських загарбників, також згадав подвиг героїв не лише у Другій світовій війні, а й усіх поколінь, надто ж захисників сьогодення, які мужньо і самовіддано відстоюють незалежність та суверенітет держави на сході держави.

Пізніше, о 10 годині, на площі Слави розпочався урочистий мітинг з нагоди 76-ї річниці визволення міста у Другій світовій війні та покладання квітів до Вічного вогню. Тут, на священному місті, до громади звернувся міський голова Олександр Грицаєнко, який відзначив, що така пам’ятна дата для Лубен і сумна, і радісна  водночас, адже в ній закодовано і спогади про тисячі полеглих воїнів-захисників, і світла радість від звістки про довгоочікуване звільнення Лубенщини, і надія на мирне майбуття.

Про невмирущий подвиг героїв, зокрема і військових 337-ї дивізії, рядових воїнів та відомих генералів згадав у своєму виступі голова ради ветеранів міста Олексій Пивовар, який розповів про криваві бої за визволення Лубенщини.

Також хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих захисників, земляків-лубенців, хто загинув у роки війни, здобуваючи Велику Перемогу. До Вічного вогню поклали живі квіти.
 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua