Лубенське підприємство УТОС зустріло 85-річний ювілей!

18 липня у приміщенні районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення 85-ої річниці створення підприємства Лубенського колективного учбово-виробничого підприємства Полтавського об'єднання Українського товариства сліпих. У святковому заході взяв участь міський голова Олександр Грицаєнко, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, гості та запрошені. До ювілейної дати представники трудового колективу та пенсіонери були нагороджені від влади, адміністрації підприємства та обласної організації.

 На початку заходу звучала коротка інформація з історії створення та етапів розвитку одного з найбільш знаних підприємств на Лубенщині. Нині його очолює молодий керівник Олександр Бондаренко. Саме йому і було надане право говорити, звернутися першим до колег та усіх присутніх.

Як зауважив Олександр Бондаренко, УТОС нині переживає нелегкі часи, проте воно намагається не втрачати свої позиції, виживати в непростих умовах сьогодення, робити все можливе для забезпечення соціально-побутових умов та повноцінного розвитку членів осередку.

Почесною грамотою центрального управління Товариства сліпих молодий керівник нагородив міського голову Олександра Грицаєнка за багаторічну допомогу у вирішенні соціальних питань працівників підприємства.

У свою чергу, Олександр Петрович відзначив  роботу чисельного колективу та постійний потяг до саморозвитку та самовдосконалення  працівників Лубенського УТОСу.

Насамкінець грамоти виконавчого комітету міський голова вручив  багатьом представникам трудового колективу за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток підприємства.

Привітала ювілярів голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, яка також нагородила багатьох за гарну працю та з нагоди події. Долучився до слова голова громадського осередку Олексій Шостак, з нагоди ювілейної дати винуватці події були відзначені також від обласної організації.

Завершувались урочистості концертною програмою, яка була насичена  змістовними вокальними композиціями та  гумором, що додало гарного настрою присутнім на урочистій події.

.


 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua