Лубенські діти знову серед кращих!

15 грудня  у м. Києві відбувся XV ювілейний  Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс-фестиваль KIEV ART TIME – яскрава подія в світі мистецтва. Лубенські діти знову показали свої таланти якнайкраще та вибороли призові місця.

Мета конкурсу — виховання активного, нестандартного мислячого покоління, здатного сказати нове слово в мистецтві. У завдання фестивалю входить зміцнення міжкультурних зв’язків, пропаганда сучасного дитячого українського мистецтва як усередині країни, так і за її межами, відновлення і збереження традицій української культури. І, безумовно, підвищення духовного рівня та рівня культури «покоління майбутнього» засобами вокального та хореографічного мистецтв.

На просторій сцені БК ім. Корольова своє мистецтво показували хореографи і вокалісти з Кривого Рога, Івано-Франківська, Вознесенська, Вишгорода, Києва.

Лубенську музичну школу представляли хореографічні колективи «Самоцвіт» (керівник – Леся Зосенко) та «Steep Dance» (керівник – Марина Кисляк).

Колектив «Самоцвіт»  отримав диплом за 3 місце в номінації «Народно-стилізований танець та диплом 3 за 3 місце у номінації «Сучасний танець», колектив «Steep Dance» отримав диплом за 2 місце у номінації «Сучасний танець».

22 грудня у Києві в проходив Всеукраїнський дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Лавина талантів». Його ініціювали Благодійний фонд «Наш слід» та керівництво торгово-розважального центру Lavina за підтримки Міністерства культури України та департаменту культури КМДА.

Для участі у фестивалі зібралися хореографічні, вокальні та циркові колективи та окремі виконавці у віці від 4 до 24 років.

Мета конкурсу — допомогти талановитій творчій молоді та сприяти реалізації програм національно-культурного розвитку. Оргкомітет до складу журі запросив відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури і мистецтва.

У такому престижному конкурсі взяв участь  і хореографічний колектив  Лубенської музичної школи «Brilliant» та сольна виконавиця Сніжана Німич під керівництвом Оксани Романцової, які здобули 3 перемоги: диплом за  3 місце у номінації «Сучасний танець», диплом за 2 місце у номінації «Народний танець» та диплом за 3 місце у номінації «Сольний танець» (Сніжана Німич).

Вітаємо переможців і зичимо надалі багато перемог і творчих здобутків!!!


 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua