Лубенські підприємства взяли участь у найбільшій агровиставці України та Східної Європи

Минулого тижня завершила свою роботу найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі «Агро-2019», яка є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, також є діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору та надає унікальні можливості для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Така виставка була організована вже  31-й раз та проходила з 4 по 7 червня на НК «Експоцентр України» (ВДНГ). Особлива увага на  ній приділялася новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Експозиція виставки охоплює усі, без винятку, галузі сільського господарства і цього року в рамках «АГРО-2019» відбулося 12 спеціалізованих виставок.

Одним з найбільших розділів виставки стала експозиція «ЕкспоАгроТех», де були представлені агротехніка і запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства. 

Приємно відзначити, що у цій виставці, що за роки свого існування стала культовим заходом, який відвідують українські аграрії та гості з-за кордону, традиційно взяли участь й провідні промислові підприємства міста Лубен: ПП «Лубнимаш», ТОВ «Спецлісмаш» та ТОВ «Завод сільгоспмашин».

Так, експозиція ПП «Лубнимаш» була представлена окремими секціями норій та ланцюгового транспортера, також підприємство презентувало новий удосконалений стрічковий транспортер для завантаження бетонних силосів.

ТОВ «Спецлісмаш» та ТОВ «Завод сільгоспмашин» достойно представили відвідувачам зразки ґрунтообробної техніки, зерноочисних машин та іншого обладнання для сільського господарства. 

Відвідав виставку й міський голова  Олександр Грицаєнко, який відмітив надзвичайну важливість подібних заходів. Подібні відкриті майданчики для спілкування розкривають нові горизонти співпраці, надають можливість підприємствам популяризувати свою продукцію, розширювати ринки збуту, знаходити нових партнерів та збагачуватись новими знаннями.

Міський голова щиро вдячний підприємствам – учасникам виставки від м. Лубен за їх ініціативність, прогресивність та впровадження нових методів виробництва і управління. Завдяки такому підходу до роботи, саме ці підприємства  стали рушійною силою розвитку промисловості міста та забезпечення добробуту громади.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua