Лубенці на «Перлина Fest»

У Києві 10 березня 2018 року відбувся IV Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Конкурс пройшов під гаслом «Творчість заради майбутнього!» та мав на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність  традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Програму конкурсу та фестивалю склали виступи солістів та колективів у таких номінаціях: «Пісенний конкурс», «Інструментальний конкурс», «Танцювальний конкурс», «Автентична творчість», «Оригінальний жанр». Окремою номінацією конкурсу стала «Перлина громади» – особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України. Особливістю конкурсу є те, що молоді таланти продемонстрували звичаї своєї місцевості.

У попередніх трьох конкурсах взяли участь колективи та артисти з 20 регіонів України, були присутні учасники як з великих міст-мегаполісів, так і з маленьких селищ, які мали змогу продемонструвати свою майстерність та обмінятися досвідом.

У четвертому, цьогорічному, конкурсі взяли участь і «перлинки» Лубенської музичної школи: Сніжана Німич, Артем Бишевич, Марія Міценко, Карина Копотун, Тетяна Абрамова, хореографічні колективи «BRILLIANT» та « Steep Dans Kids».

Вперше наші талановиті діти виступили в Колонній залі Київської міської державної адміністрації і відразу полонили серця глядачів своєю самобутністю, тематичним наповненням, енергією та яскравими костюмами.

У номінації «Соліст-інструменталіст» Бишевич Артем  виборов І місце, а фортепіанний дует у складі Сніжани Німич і Артема Бишевича - ІІ місце. До конкурсу талановитих дітей готувала викладач Самойленко Людмила Олександрівна.

Хореографічними колективами музичної школи керують молоді хореографи Кисляк М.С. та Романцова О.В., і діти не підвели своїх викладачів. Так танцювальний колектив «Steep Dans Kids» нагороджений дипломом за І місце (керівник – Марина Кисляк), а колектив «BRILLIANT»  нагороджений дипломом за ІІІ місце ( керівник – Оксана Романцова).

Переможцем окремої номінації «Перлина громади» у сольному танцювальному конкурсі стала  Сніжана Німич .

 Цей яскравий і багатогранний творчий захід спрямований на збагачення та подальший розвиток нашої культурної та історичної спадщини.  Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично налаштованими громадянами, готовими до нових починань.

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо подальших творчих злетів ! Дякуємо викладачам, які вклали чимало знань і старань, не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи! Дякуємо міському голові Олександру Грицаєнку і начальнику управління культури і мистецтв Юрію Литовченку, без підтримки яких поїздка на цей конкурс була б неможливою.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua