Лубенці привітали екіпаж катера "Лубни"

7 липня в Україні відзначають День Військово-Морських Сил Збройних Сил. Лубенці віднедавна теж причетні до цього свята, адже маємо у складі Військово-Морського Флоту Збройних Сил України малий броньований атилерійський катер «Лубни», з екіпажем якого вже склалися теплі, дружні стосунки. 7 липня на території Бердянського морського торговельного порту відбулись урочисті збори з нагоди свята.


Привітати екіпажі буксира «Корець», який щойно прибув у порт, катерів «Лубни» та «Кременчук», які базуються у Бердянську, з професійним святом прийшли почесні гості – народний депутат України Олександр Пономарьов, міський голова Бердянська Володимир Чепурний, начальник БФ “Адміністрації морських портів України” Олександр Барчан, в.о. директора ДП “Бердянський морський торговельний порт” Олександр Трощенков, рідні та близькі військових моряків. До привітань долучилися й ми - представники міських рад м. Лубни та м.Кременчук.

Урочисті збори розпочались підняттям державного прапора України та зі слів привітань від адмірала, головного командуючого Військово-Морських Сил Ігоря Воронченка. Відзнаки за зразкову службу та з нагоди свята, підвищення у званнях військовим морякам вручив капітан другого рангу, командир дивізіону надводних кораблів Максим Носенко.

Чимало гарних, теплих слів лунало цього дня на адресу військових моряків. Вітаючи присутніх, наголосила на тому, що назва катера «Лубни» цілком символічна, адже наше місто будо засноване князем Володимиром, як місто-воїн, місто-захисник. І тому, ми впевнені, що катер, який носить назву «Лубни» завжди стане надійним щитом нашого мирного життя. Приємно було чути й слова командира катера , капітан-лейтенанта Івана Долгих, який надзвичайно щиро розповідав присутнім на святі про тісні й теплі стосунки, які склалися в екіпажу катера з містом-шефом. «Це надзвичайно важливо для нас, - наголосив Іван Олегович. Адже іноді в чужому місті чи порту відчувати щиру людську увагу, підтримку, дружнє слово просто життєво необхідно». Він подякував лубенцям за підтримку, привітання та поздоровлення.

Говорили на святі й про наших полонених моряків. Ця тема дуже болісна для всіх, проте, впевнені, що вже зовсім скоро вони повернуться до своїх сімей, колективів, екіпажів.

Після щирих слів подяки морякам, привітань з професійним святом, фотографувань у колі друзів та рідних, гостей та рідних запросили вийти в море на катерах "Кременчук" і "Лубни". Мабуть, найбільш хвилюючим моментом цього виходу було започаткування нової традиції – на честь свята та приїзду делегацій міст-шефів над катерами були підняті прапори міст. Наше малинове знамено гордо розвівалося над водами Азовського моря.

А ще, поговоривши з міським головою Бердянська Володимиром Чепурним, домовилися провести переговори та підписати угоду про співпрацю між містами Лубни та Бердянськ.

Начальник відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Віта Коваленко
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua