Лубенці у "Мистецьких барвах 2018"

З 1 по 4 лютого у м. Прилуки відбувся ХVІІ Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви – 2018». Участь у ньому брали й молоді талановиті лубенці.

Цей творчий конкурс проводиться з метою підтримки і розвитку творчих здібностей дітей та молоді, розвитку міжрегіональних та міжнародних зв'язків в області дитячої та молодіжної творчості; посилення патріотичного виховання населення, формування у молоді національної свідомості патріота України.

У рамках фестивалю-конкурсу реалізовується благодійний проект «Мистецька надія» - для дітей та молоді з обмеженими можливостями, з метою сприяння процесу соціальної реабілітації дітей та молоді з обмеженими можливостями, виявлення таланту та розвитку їх творчих можливостей.

Основним завданням фестивалю-конкурсу є залучення дітей та підлітків до музичної культури, популяризація мистецтв в молодіжному середовищі: образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, народного, академічного та естрадного вокалу, сучасної та народної хореографії, інструментальної музики та нових напрямків сучасного мистецтва.

Лубенську музичну школу гідно представили 3 хореографічних колективи і учениця відділу сольного співу Тетяна Абрамова.

Танцювальний колектив «BRILLIANT» під керівництвом Оксани Романцової отримав диплом І ступеня у номінації «Естрадна хореографія» (змішана вікова категорія); танцювальний колектив «Самоцвіт» виступав у номінації «Естрадна хореографія» (керівник – Леся Зосенко) і отримав 2 нагороди: диплом І ступеня у віковій категорії 15-18 років та диплом ІІІ ступеня у віковій категорії до 7 років.

Танцювальний колектив «STEEP DANCE» під керівництвом Марини Кисляк теж виборов 2 нагороди: у номінації «Естрадна хореографія  -диплом ІІ ступеня у віковій категорії до 7 років і диплом ІІІ ступеня у номінації «Народна хореографія» (вікова категорія 11-14 років).

У номінації «Естрадний вокал» Тетяна Абрамова виборола диплом ІІ ступеня (викладач – Федченко Віра Михайлівна).

Керівництво музичної школи дякує викладачам, які на високому професійному рівні підготували дітей до цього престижного фестивалю-конкурсу, батькам, які всіляко підтримують творчі задуми викладачів і допомагають втілювати їх у життя.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua