Лубни - НЕФКО. Перспективи співпраці.

Метою зустрічі стало обговорення участі у новій Програмі фінансування комунальних підприємств водопостачання для модернізації об’єктів, обладнання та процесів водоканалів для покращення якості послуг з водопостачання, очищення стічних вод і підвищення енергоефективності підприємств в цілому, яку анонсували 15 січня 2020 року  НЕФКО та Представництво Європейського Союзу. Вказану програму НЕФКО реалізовує за фінансової підтримки Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу та Швеції.

У її межах міська рада спільно з КП «Лубни – водоканал» планує отримати кредит з грантовою складовою для реалізації проєкту «Реконструкція системи водопостачання та водовідведення з впровадженням енергозберігаючих технологій у м. Лубни».

В ході зустрічі обговорювались умови участі в Програмі та можливість отримання кредитних  і грантових коштів.

Реалізація проєкту значною мірою підвищить якість послуг, що надаються КП «Лубни–водоканал», зменшить експлуатаційні витрати на обслуговування, надасть змогу покращити якість питної води, а також підвищить ефективність роботи підприємства за рахунок зменшення енергоспоживання.

На завершення сторони обмінялися документами та спланували наступні зустрічі.


 Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua