Лубни - НЕФКО. Перспективи співпраці.

Метою зустрічі стало обговорення участі у новій Програмі фінансування комунальних підприємств водопостачання для модернізації об’єктів, обладнання та процесів водоканалів для покращення якості послуг з водопостачання, очищення стічних вод і підвищення енергоефективності підприємств в цілому, яку анонсували 15 січня 2020 року  НЕФКО та Представництво Європейського Союзу. Вказану програму НЕФКО реалізовує за фінансової підтримки Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу та Швеції.

У її межах міська рада спільно з КП «Лубни – водоканал» планує отримати кредит з грантовою складовою для реалізації проєкту «Реконструкція системи водопостачання та водовідведення з впровадженням енергозберігаючих технологій у м. Лубни».

В ході зустрічі обговорювались умови участі в Програмі та можливість отримання кредитних  і грантових коштів.

Реалізація проєкту значною мірою підвищить якість послуг, що надаються КП «Лубни–водоканал», зменшить експлуатаційні витрати на обслуговування, надасть змогу покращити якість питної води, а також підвищить ефективність роботи підприємства за рахунок зменшення енергоспоживання.

На завершення сторони обмінялися документами та спланували наступні зустрічі.


 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua