Лубни зустрічають польських гостей


Уже впродовж декількох років відбувається двосторонній обмін дитячими делегаціями  між ЗОШ №1 (директор школи, депутат міської ради Людмила Тютюнник) і навчальними закладами Скерневіце. Цього разу до Лубен приїхали старшокласники шкіл та учні профільних класів разом зі своїми наставниками: Магдою Качубою, учителем російської мови загальноосвітнього ліцею імені Болеслава Пруса, Беата Матиєк, учитель російської мови економічного ліцею, Єва Шидловська, директор спецінтернату для дітей з розумовими вадами, Йола Тіхоцька, учитель цього ж навчального закладу, Анжей Гомола, учитель механічного технікуму. Діти мешкають в лубенських родинах. За час свого перебування вони познайомляться з визначними пам’ятками України, Лубенщини та Полтавщини, поспілкуються з однолітками. Хоча у декого з учнів дружба вже налагоджена, - повідомили поляки.

Міський голова Олександр Грицаєнко висловив своє задоволення  дружбою польських та українських дітей. Він повідомив, що до їхнього візиту міська влада спільно з керівництвом ЗОШ №1 серйозно готувалася. Пані Єва Шидловська зачитала Олександру Грицаєнку  лист від президента м.Скерневіце Лешика Трембськи, у якому він висловлює вдячність міській владі за те, що вона знаходить можливість приймати учнів. А ще повідомляє, що польська влада чекає не лише на делегацію лубенських дітей, а й розраховує на співпрацю та зустріч з лубенськими колегами. Олександр Грицаєнко теж має далекоглядні плани, які не обмежуються обмінами делегаціями. Про це він розповів польським друзям.

Поляки високо оцінили роботу педагогічного колективу ЗОШ №1 і творчі успіхи учнів, поцікавились яким чином міська влада підтримує талановитих учнів та відзначає досягнення вчителів. Як виявилося, ми маємо багато спільного й в організації гурткової роботи, й в призначенні стипендії міського голови,  участі батьків у житті школи. Та найголовніше, безумовно, ставлення освітян до своїх обов’язків, адже, як підкреслив Олександр Грицаєнко, випадкових людей в освіті не буває, однак в кожній державі по-різному цінується їхня робота. Принагідно вирішено провести ще одну зустріч щодо вивчення досвіду польських колег в питанні функціонування реабілітаційного центру для дітей-інвалідів.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua