"Масляна вітається, а зима прощається"

27 лютого лубенці прощалися із зимою і закликали весну. Традиційне народне гуляння з нагоди свята Масляної під назвою "Масляна вітається, а зима прощається" пройшло на центральній площі міста. У заході взяв участь міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, керуючий справами виконавчого комітету Валерій Даценко та інші керівники.

Лубенці проводжали зиму весело, як з давніх-давен ведеться, із піснями, іграми, веселощами.

Масове гуляння з традиційними обрядами влаштували аматорський колектив "Гримаски" МБК, народний хоровий колектив "Родослав" (керівник Заслужений працівник культури України Олександр Житинський). Театралізоване дійство з обрядами, запаленням святкового вогнища, танцями навколо багаття запропонували лубенцям Богдана Литвиненко в образі Зими, Валентина Васюк в образі Масляної, Геннадій Степанов, Наталія Ляшенко, Сергій Плішенко та інші учасники самодіяльності .

Концертну програму продовжили учасники художньої самодіяльності шкіл міста: вокальний ансамбль ЗОШ №8, Вікторія Мостак (ЗОШ №1), вокальний ансамбль "Валері" (СШ №6), Юлія Шевченко (ЗОШ №4), Каріна Кочетова (ЗОШ №10), Інна Аношкіна, а також козачата з ЗОШ №3. Досхочу наспіватися, та ще й отримати за це заохочувальні подарунки лубенці мали нагоду в "Караоке на майдані", а від ігрової програми, влаштованої відділом у справах сім’ї та молоді, відділом фізичної культури, спорту і туризму та Молодіжною радою міста мало хто відмовлявся. Хіба можна встояти, щоб не попоїсти наввипередки вареників чи проїхатися з вітерцем на санях. Та найбільше були задоволеними діти, тому що їх обдарували солодкими подарунками.

Святкування завершилося концертом, де виступили Світлана Золотоверх, Михайло Шаміс, "Арт-студія" під керівництвом Олени Тесленко.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

МІКРОРАЙОНИ Мікрорайон № 7

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: МІКРОРАЙОНИ Мікрорайон № 7

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua