Материнство – довічна посада

Всім відомо, що на початку весни   людство вшановує жінку: жінку – кохану, жінку – матір, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на всій Землі.Так багато ролей покладено на її тендітні плечі. За буденними рутинними справами прекрасна половина людства забуває про свої потреби і бажання. Тому психологи центру вирішили поділитися професійним і особистим досвітом і провели майстер – класи з таких тем : «Релаксація , як спосіб життя», та «Методи  подолання стресових ситуацій». У легкій , невимушеній атмосфері учасники заходу мали змогу отримати знання та практичні навички з вище вказаних тем. Ці способи елементарні, доступні, не вимагають затрати коштів та багато часу, але при систематичному виконанні дають свої позитивні результати.

Майстер-класи виявилися  наскільки цікавими і потрібними для жінок, що пролетіли дуже  швидко. Учасники щиро подякували за можливість розкрити свої внутрішні резерви та потенціали , про які, навіть, не здогадувались. Не менш вдячними залишились і психологи за відвертість, щирість і взаємний обмін досвідом присутніх жінок. І мають надію, що отримані навички стануть в пригоді в повсякденному житті.

На цьому подарунки не закінчилися, адже діти підготували невеличкі сюрпризи для найдорожчих матусь, які завчасно підготували з вчителями-реабілітологами.

На очах у присутніх жінок бриніли сльози радості, гордості за своїх дітей та слова подяки за таке затишне і безпечне місце, де кожна дитина може проявити свої здібності яким є наш Центр реабілітації дітей з інвалідністю.

 

Практичні психологи:                            

Ольга Веремійчик,

               Юлія Матяш


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua