Майстер-клас з писанкарства

Невід'ємною складовою Великодніх свят є вітання один одного "Христос Воскрес!" - "Воістину Воскрес!", але якщо воно ще  закріплюється даруванням писанки-оберегу, яку написали власноруч, то, взагалі, відчуття свята наповнює серце любов'ю й чистими щирими почуттями!

 Мудрі люди кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки". Кожна писанка - це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибанні церкви - усе це вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі. Історія писанок як символу весняного відродження природи сягає у далеке минуле і пов'язана з ритуалом весняного відродження на землі. Перетворювати звичайне куряче яйце на чарівну писанку за старих часів уміла кожна слов'янська жінка - хранителька домашнього вогнища. Ось і я, як голова правління ГО художників Лубенщини "ПЕКТОРАЛЬ", у стінах Лубенської міської галереї образотворчого мистецтва напередодні Великодня (15 квітня 2017року) за підтримки міського голови Олександра Грицаєнка та команди Лубенської міської організації "Рідне місто" на чолі з Сергієм Кононенком, провели майстер-клас з писанкарства. Як і обіцяли, гарний настрій від автентичного ремесла забезпечили. Охочих торкнутися до мистецтва було дуже багато. Шкода тільки, що кількість робочих місць була обмежена. Але це не біда, оскільки уроки писанкарства викладаю в Лубенській міській Станції юних техніків та натуралістів за адресою:вул.Г.Ляскіна 2 (БЕЗКОШТОВНО!!!!!). Особисто від себе та організаторів цього заходу висловлюю подяку директору та працівникам Лубенської галереї образотворчого мистецтва за щиру допомогу і сприяння проведенню заходу.

Щиро вітаю всіх із Великоднем!!! Бажаю міцного здоров'я, чистих і щирих думок і вчинків. Нехай незгоди й негаразди обходять Вашу домівку стороною! Всього Вам найкращого! "Христос Воскрес!"

З повагою,

Аліна Гончарова-Цівінська


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua