МГО "Євроклуб "Лубни" демонструє приклад патріотизму

Гідним пошануванням  подвигу героїв-визволителів відзначили вихованці МГО «Євроклуб «Лубни» 75-ту  річницю вигнання нацистських загарбників з України. Під керівництвом голови Вадима Лютого та тренерського складу, було прибрано велику територію  у районі військового містечка, де відбуваються заняття даної спортивної секції.

У святковий день відзначення 75-ї річниці вигнання нацистських загарбників з України юні вихованці «Євроклуб «Лубни» показали приклад справжнього патріотизму, взявши участь у прибиранні прилеглої  території.

Перед початком  роботи Вадим Лютий звернувся до своїх вихованців з коротким настановчим словом: «Пам’ятайте, що ви – нащадки героїв, а отже повинні бути гідними їхніх величних подвигів, а також завжди та в усьому бути першими!»

А далі, взявши до рук знаряддя праці, весь тренерський склад розпочав працювати, заохотивши власним прикладом і юних спортсменів. Трудилися усі разом на славу, а відтак, було упорядковано, прибрано від сміття та опалого листя чималу територію, що біля нового футбольного поля, спорткомплексу та біля дитячого майданчика.

Тож як продемонстрував наш МГО «Євроклуб «Лубни», конкретні справи вирішуються конкретними діями, а не лише словами. Добре, якщо таку ініціативу перехоплять й інші, тоді місто справді буде чистим та ошатним.

Молодці євроклубівці, так тримати!Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua