Мікрорайони активно долучилися до проведення двомісячника чистоти та благоустрою

З настанням весни у нашому місті завжди активно проводяться заходи з чистоти та благоустрою. Долучилися до цього процесу не лише підприємства та організації, працівники міської ради, освітні установи, а й мешканці мікрорайонів, які завжди одні з перших розпочинають включатися у цей процес, подаючи гарний приклад іншим.

 Долучилися до проведення двомісячнику чистоти в місті і мешканці мікрорайону №4 (голова ради мікрорайону №4 Ігор Онікієнко), а саме молодь мікрорайону, спільно з працівниками КпФ «Конвалія» (директор Ніна Жук), які висадили дерева та кущі в парку імені Донченка.

 Окремо слід відзначити наступних активістів: Карима Гафарова, Анастасію Твердохліб, Ніну Охріменко. Вони працювали натхненно, добросовісно, тому, як результат, навели лад біля ставка по 2 провулку Садової.

Участь у прибиранні  також взяли Валентина Юрченко, Андрій Маздор, Надія Бондаренко, Андрій Ільченко, Ольга Ворона, Ганна Олійник, Оксана Данило, Людмила Кречмер, Євген Зеленський, Надія Журило та Сергій Тринза.

 Кріт того, було упорядковано територію у березовому сквері, що по провулку Гвардійському. Не залишилися осторонь Лариса Пунковська, Ніна Лазоренко, Ірина Білєвцова, Наталія Собко, Тетяна Демура, Валентина Глухова, Інна Кривуненко, Марія Хатанова.

За підтримки голови вуличного комітету вулиці Новоселецької Антоніни Грохольської, згуртувалася молодь громадського обʼєднання  МО «Молодий рух України». У результаті було очищено від сміття березовий сквер та прилеглу територію до ставка, що по вулиці Новоселецька.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua