Міський голова привітав батьків першої, народженої дитини у 2019 році

4 січня міський голова Олександр Грицаєнко відвідав пологове відділення Лубенської КЦМЛ, де привітав родину першої, народженої дитини у 2019 році. До привітань приєдналися працівники міської ради, медперсонал, рідні.

«Лубенському роду немає переводу» - саме так перефразувавши, хочеться сказати, дивлячись на талановитих, гарних, розумних дітей нашого древнього міста. Щороку у ньому народжуються все нові і нові козачата, продовжувачі славних лубенських родів. І сучасні Лубни завжди радісно сприймають звістку про народження нових членів громади.

Ось і цього року першим у 2019-му народився хлопчик Іванко. Його батьки – подружжя Миколи та Світлани Бусів, лубенці.

Радісна подія сталася 3 січня о 14:30. Зараз породілля в задовільному стані, а отже вже 4 січня вона разом з чоловіком та немовлям приймала вітання від міського голови Олександра Грицаєнка, керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, начальника відділу сім’ї, молоді та спорту Світлани Скиби.

Зокрема Олександр Грицаєнко привітав подружжя Бусів з поповненням у родині та побажав, аби малюк зростало здоровим та щасливим. Також Олександр Петрович вручив подарунки для новонародженого та квіти породіллі.

За доброю традицією, що продовжується вже кілька років поспіль, начальник відділу ДРАЦС по м. Лубни Тетяна Благадир вручила молодим батькам свідоцтво про народження сина. А отже, відтепер маленький хлопчик Іванко Бусь має перший серйозний документ про те, що він новий громадянин України – лубенець.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua