Міський голова привітав працівників Лубенського відділу ГУ НПУ

            4 серпня у приміщенні  Лубенського відділу ГУ НПУ відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. Привітання та подяки представники професії отримували від влади міста та району, а також від  колег, чия щоденна діяльність тісно пов’язана з роботою правоохоронних органів.

Ще таке молоде професійне свято - День Національної поліції України з’явився на календарі лише два роки тому, з  9-го грудня 2015-го року, відколи було підписано відповідний Указ Президента та закон «Про Національну поліцію».

Саме тут 4 серпня відбулись урочистості з нагоди професійного свята, на які завітали міський голова Олександр Грицаєнко та заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко. Вони схвально оцінили перші роки роботи  працівників відділу та нагородили їх з нагоди події за сумлінну  та самовіддану працю.

Тож разом із правовими структурами держави реформ зазнала і колишня лубенська міліція, зокрема міський відділ, який нині називається Лубенським відділом ГУ НПУ. Про це та про специфіку роботи поліції після запровадження реформи говорив начальник Лубенського відділу, полковник поліції Василь Овчаренко.

Сере тих, хто приєднувався до вітань на урочистостях: голова районної ради Григорій Угляниця, депутат обласної ради Руслан Ляшко, І заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гладченко, голова Лубенського міськрайонного суду Сергій Гудков, голова  Лубенського козацького товариства Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво» Олексій Лапко, які тісно та успішно  співпрацюють з лубенським  відділом ГУ НПУ.Із використанням матеріалів

офіційного сайту

Лубенської РДА


 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua