Олександр Грицаєнко привітав з Різдвом дітей центру «Надія»

Свято Різдва Христового приносять радість та духовне наповнення. Це - не зовнішня традиція певних обрядів, але глибоке переконання християн у серці та душі про народження Спасителя світу.

        В Україні здавна на святкову Різдвяну вечерю збиралася вся велика родина. І дорослі, і діти ділилися радощами і труднощами, будували спільні плани на майбутнє. Символічно, що в Дитячому центрі «Надія» вже стало доброю традицією зустрічати Різдво з міським головою Олександром Грицаєнком. На Різдвяну вечерю до Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія» Олександр Петрович завітав у супроводі керуючої справами виконавчого комітету Лубенської міської ради Маргарити Комарової та начальника  cлужби у справах дітей Тетяни Башлій.

       Гості привезли подарунки та солодощі. І, що більш важливо, поспілкувалися з дітьми, розпитали їх про життя, погралися з ними, поділилися своїм життєвим досвідом.Таке єднання – дорослих і дітей, громади і влади – дуже важливе. Адже душевний мир християнина ґрунтується не на багатстві, не на грошах і не на користолюбстві, а на любові та благочесті. Заповіді Божі слід виконувати з любові до людей, і це, любов'ю пройняте виконання, дає душевний мир і відраду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua