Міський голова привітав з Великоднем багатодітні та прийомні сім’ї

 Напередодні Великодня до міської ради запросили  8 лубенських багатодітних родин, де виховується 5 та більше дітей, а також 6 прийомних сімей, де зростає 13 хлопчиків та дівчаток. 13 квітня вони у невимушеній атмосфері поспілкувалися  з Олександром Грицаєнком, який  привітав усіх зі Світлим Христовим Воскресінням, побажав міцного здоров’я,  порозуміння, злагоди, благополуччя, миру та спокою.

Звертаючись до лубенців, які сенс власного життя вбачають у  дітях, їхньому щасливому майбутньому, Олександр Петрович відзначив, що виховання у родині своїх дітей – це вже справа надзвичайно велика, проте, взяти на себе відповідальність за життя маленького усиновленого громадянина, чи  навіть кількох, якими опікуєшся – ще більш почесна та  дуже шляхетна місія, гідна усілякого пошанування та підтримки.

Саме тому вже кілька років поспіль таких батьків та матерів з великим добрим серцем не забувають ні в будні, ні напередодні свят. Привітали запрошених присутні керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба, начальник служби у справах дітей Тетяна Башлій. Перед Великоднем такі сім’ї отримали смачні паски, які надав директор ПП «Лубенський хлібзавод», член виконкому Ігор Онікієнко. До запашної здоби додавалися чималі пакунки з продуктовими наборами, вміст яких неодмінно прикрасить  святковий стіл великих  і дружніх лубенських родин.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua