Міський голова відвідав багатодітну родину

6 липня міський голова Олександр Грицаєнко відвідав багатодітну родину Максименків, де виховується 4 найменших членів родини. Під час зустрічі Олександр Петрович вручив щасливій дітворі подарунки.

іколи е залишає без уваги багатодітні родини Лубен  влада та соціальні служби  міста. Для малозабезпечених,  для тих, де виховуються усиновлені діти та для інших незахищених категорій створені та діють цілі програми підтримки. А у стінах виконкому до свят проводяться різні акції , зустрічі, свята.

Ось і 6 липня міський голова Олександр Грицаєнко разом з начальником відділу сім’ї ,молоді та спорту Світланою Скибою відвідали родину Максименків.

Тут ще прямо на порозі на знайомих гостей ще здалеку з нетерпінням спостерігало вісім пар широко відкритих очей. Це були троє чарівних дівчаток та хлопчик Олександр. Найменшій дівчинці ще немає й 3 років,  а найстаршій вже – 8.

Розпитавши найменших Максименків та  матусю про їхні справи, Олександр Петрович та начальник відділу у справах сім’Ї, молоді та спорту Світлана Скиба вручили дружнім дітям подарунки – це практичні у господарстві речі та цілий пакет різних продуктів та солодощів.

Як розповіла молода турботлива мама, зараз голова родини – батько знаходиться у зоні АТО і  з нетерпінням чекає на зустріч з сім’єю, як і всі вони також.

А прощаючись, дітвора та  господиня будинку Наталія Максименко подякували владі міста за постійну увагу , привітання, підтримку та подарунки.


 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua