Вшанували жінок-опікунів та прийомних матерів

            Подібний захід проводиться  вже більше  20 років поспіль з ініціативи СЖТ «За майбутнє дітей України», за підтримки влади міста та району, чисельних благодійників. Лише в Лубнах налічується 64 родини, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також  7  прийомних родин, які знаходяться на обліку у соціальних служб та тісно співпрацюють з СЖТ "За майбутнє дітей України".

 Справжнє  родинне свято весни, надії, добрих людей, а ще – день вшанування жінок-опікунів та прийомних матерів відбулось 3 березня у кафе «Любава». Невеличка зала вмістила усіх присутніх: почесних гостей, очільників громадських організацій, представниць прекрасної статі клубів «Надвечір’я» з усієї Лубенщини, матерів, для яких вистачило безмежної любові для дітей з непростою дитячою долею.

Усіх їх  добрим словом та вдячністю відзначив у своїй зворушливій промові міський голова Олександр Грицаєнко, який подякував мужнім, сильним та самовідданим жінкам за безмежне добро сердець, що не черствіють у вирі стрімких подій життя.

До вітань приєдналася голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, яка висловила захоплення присутніми в залі жінками, енергійністю та ініціаністю очільниці СЖТ Раїси Кошель, на рахунку якої багато великих справ.

Серед тих, хто надсилав весняні побажання жінкам та вручав подарунки з нагоди свята: депутат обласної ради Руслан Ляшко (ТМ «Наша пекарня»), Анатолій Куценко (ГО «Зцілення України»), Ганна Шматко (ГО «Сула»), Віталій Мороз, який передав подарунки від Олексія Баганця. Відвідали захід також директор ТЦСО Наталія Сухонос, депутат міської ради Наталія  Омеляненко, голова районного клубу "Надвечір’я" Валентина Сьомак та багато  інших  почесних запрошених.

Щиро та трепетно звучало звернення до жінок-опікунів та прийомних матерів від начальника служби у справах дітей виконкому Тетяни Башлій та від директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Харченко.

Музично-ліричного настрою теплій атмосфері, що панувала у затишній залі додавало майстерне художнє слово ведучої начальника відділу культури та туризму РДА Людмили Пазенко, артистів Алли Самозвон та Юрія Задорожнього, В’ячеслава Марченка, Віталія Мороза, Анатолія Куценка, поетеси, члена НСЖУ України  Ніни Шерстюк та ще багатьох-багатьох гостей з Лубенського району.

А привітна Раїса Олександрівна не втомлювалася дякувати благодійникам, завдяки яким усі присутні жінки отримали в кінці заходу приємні та практичні подарунки .


 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua