Міський голова зустрівся з командою КВН "Тузи"

22 вересня міський голова Олександр Грицаєнко та керуючий справами виконкому Маргарита Комарова зустрілися з командою КВН «Тузи», які цього літа брали участь XXV  Всеукраїнському фестивалі гумору «Жарт Птиця» у с. Затока Одеської області. Лубенські учні зробили місту до чергової річниці його заснування справжній подарунок, здобувши кубок у змаганнях.

Із 9 по 12 вересня у селищі Затока Одеської області відбувся XXV  Всеукраїнський фестиваль гумору «Жарт Птиця», на який було запрошено 17 найкращих команд КВН із усіх куточків України.  Команді «Тузи» Лубенської спеціалізованої школи №6 випала честь бути учасниками цього свята.

Три конкурсних дні на березі Чорного моря минули, наче мить, але залишили неповторні емоції, цінний досвід і веселих друзів. Запеклою була боротьба за призові місця, та команді «Тузи» вдалося вибороти почесне ІІ місце.

Приємною несподіванкою для учасників фестивалю став кубок «Посмішка Марини Поплавської», який було проведено 12 вересня. На нього запросили шість найкращих команд. Команда «Тузи» достойно представила місто Лубни. Учасники отримали призи від «Дизель Шоу» і незабутні враження. Гостею цієї гри була актриса «Дизель Шоу» Вікторія Булітко.

Тож у невимушеній атмосфері відбувалося спілкування Олександра Петровича з лубенською командою «Тузи» спеціалізованої школи №6.

Ще зовсім юні, але вже досить досвідчені гумористи розповідали про будні фестивалю, недоспані ночі у творчих трудах над сценаріями, із захопленням згадували і незабутні миті відпочинку.

На закінчення зустрічі було зроблене пам’ятне фото, також  міський голова вручив команді пам’ятні подарунки та побажав майбутніх перемог.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua