План зонування території міста Лубни

А Н О Т А Ц І Я

План зонування території м. Лубни – це містобудівна документація, якою встановлюється функціональне призначення, вимоги до забудови, ландшафтної організації та іншого використання територій, окремих земельних ділянок, а також перелік усіх допустимих видів, умов і обмежень забудови та окремих земельних ділянок у межах зон, визначених планом зонування.

В розробленому плані зонування території розглянуті наступні питання:

загальні положення плану зонування;

регулювання забудови та землекористування на основі плану зонування;

зонування території міста;

планувальні обмеження;

переважні та допустимі види забудови;

єдині умови та обмеження для кожної зони.

План зонування м. Лубни виконаний у масштабі 1:5000 із застосуванням програмного забезпечення Arc View 3.2 Після затвердження плану зонування території головною метою запровадження їх у місті Лубни стане забезпечення ефективної реалізації генерального плану міста, раціонального використання території, створення повноцінного та безпечного для здоров’я середовища, стимулювання інвестиційної діяльності фізичних та юридичних осіб, урахування державних, громадських та приватних інтересів під час проведення містобудівної діяльності.

План зонування території після затвердження міською радою є обов’язковими для виконання всіма розташованими на території міста органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціям, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на території міста, при здійсненні ними містобудівної діяльності.

Ознайомитись з пояснювальною запискою до креслень можна в каб.108 та на офіційному сайті Лубенської міської ради в рубриці містобудування та архітектура.

alt

Повна версія (скачати)

alt

Повна версія (скачати)

Пояснювальна записка до плану зонування територій

ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ЗОН МІСТА


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Містобудування та архітектура План зонування території міста Лубни

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Містобудування та архітектура План зонування території міста Лубни

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua