Мітинг з нагоди Дня скорботи й вшанування жертв війни в Україні

У День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні лубенці невеликим зібранням віддали шану героям  полум’яних літ. Для покладання квітів з цієї нагоди на площі Слави зібралися: міський голова Олександр Грицаєнко,  голова РДА Олександр Циганенко, заступник міського голови Олександр Діденко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, представники громадськості.         

Захід проводився із врахуванням відповідних вимог Кабінету Мінінстрів України щодо дотримання карантинних умов.

Наша країна не тільки серед колишніх радянських республік, а й з усіх держав світу, зазнала найбільших втрат за роки Другої світової війни. За різними оцінками, в Україні загинуло від 8 до 10 мільйонів людей, з них цивільного населення близько 5 млн, 2,2 мільйона було вивезено на примусові роботи до нацистської Німеччини, 10 мільйонів втратило притулок. На цілковиті руїни було перетворено понад 700 міст та селищ міського типу, майже 30 тисяч сіл.

Німецько-радянська війна тривала від 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року, а її бої стали одними з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття.

На початку мітингу, що відбувся у Лубнах, міський голова Олександр Грицаєнко згадав події Другої світової війни та внесок земляків-лубенців у здобуття Великої перемоги над нацизмом. При цьому Олександр Петрович нагадав, що військові дії на території АТО/ООС все ще тривають і тому справа відновлення миру та його збереження залишається на сьогодні найбільш важливою для кожного з нас.

Виступив перед присутніми на мітингу голова РДА Олександр Циганенко та голова ради ветеранів міста Олексій Пивовар, який нагадав про важкі людські втрати України у роки однієї з найбільш кровопролитних війн минулого століття.

Далі усі присутні вирушили до Вічного вогню, де вшанували хвилиною мовчання пам’ять про жертв та про загиблих героїв у роки Другої світової війни і поклали квіти до пам’ятника.

м


.

>


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua