"Моє прадавнє місто над Сулою"

12 вересня, з нагоди святкування Дня міста та 75-ї річниці визволення Лубен  від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні, в міській бібліотеці для дорослих пройшла  краєзнавча відео-мандрівка «Моє прадавнє місто над Сулою». На захід завітали студенти першого курсу  медичного училища.

Присутні  здійснили віртуальну подорож  вулицею Ярослава Мудрого (колишня Дворянська) , яка супроводжувалась  мультимедійною презентацією, та цікавою, змістовною розповіддю  з історії даної вулиці поетеси, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, лауреата премій ім. І. Котляревського, В. Симоненка, В. Малика Ганною Кревською. Вона  також  прочитала твори із своєї збірки «Імена снігу».

Захід супроводжували чудові пісні про рідний край  учениці музичної школи Влади Беленко ( викладач Віра Федченко).  Цікава зустріч збагатила присутніх знаннями невідомих історичних фактів, подій, пов’язаних із історією Лубен, його минулим та сьогоденням.

В бібліотеці діє також виставка-вікторина «Відкрий для себе рідне місто» Підготувала і провела захід бібліотекар 2-ї категорії   Юлія Давиденко.

 

Завідуюча міською бібліотекою для дорослих ім. В.Леонтовича

Світлана ГолубДодати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua